Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ízléstelen, ha...

Szerintetek ízléstelen, ha egy kismama miniszoknyában van?

Figyelt kérdés
Jön a jó idő, és én ilyenkor miniszoknyában és miniruhában szeretek lenni. 23 hetes terhes vagyok, és lehet furcsán néznének rám az utcán, ha minit vennék fel. Szerintetek?
2012. máj. 10. 18:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én tuti felvenném a helyedben! Én csak épp térd fölött érőt hordok, mert csak az jön rám már! :D


35 hkm

2012. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Szia! Sztem is nyugodtan vedd fel,miért ne attól hogy kismamák vagyunk lehetünk csinosak! :))))
2012. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Vedd fel! Én is szeretem ...meg amúgy micsoda ruhákat gyártanak a kismamáknak? Felháborító!!! nem tudok magamnak ruhát venni így még mindig a normál nadrágaimat és szoknyáimat hordom. Engem nem háborít fel a magas sarkú cipő. Én már nem bírom pedig terhesség előtt 7 napból 8 napon azt viseltem :). Ha az kényelmes akkor csak nyugodtan. Engem az visel meg mikor látok egy kismamát aki annyira nem képes hogy lerakja a káros szenvedélyeit. Na az dühít.
2012. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A 13. vagyok és nem írtam 35 heteske
2012. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Vedd fel nyugodtan:)

Tipp azt viselj amiben jól érzed magad, ami rád megy, és ami tényleg praktikus is. Azért mert kismama vagy nem kell zsákot hordanod sem otthonkát:)

Magassarkú: hát abban a gerincem nem fájt, jó nem a régi kedves tűsarkokat viseltem, de nem is teljesen laposat, olyan kényelmes széles magast.


Majd ha a pindur megszületik hallgathatsz eleget a ruházkodásod miatt:D(én rendszerint polgárpukkasztok, mikor két pici mellett15m 3y gyerekek mellett miniben flangálok:)) mert nekem az már nem való, pedig jók a virgácsok benne, fiatal is vagyok... csak ugye anya.

2012. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

én 24 hetes vagyok, de már nekem is szép kerek a pocim, bár semmit nem híztam.

Én felveszek mindent (ízlés határáig) de nekem már a szűk felsők,minik annyira nem tetszenek, jobb szeretem a tunikákat a kényelmes ,modern csinos, ruhákat és néha én is felveszem a magassarkút mert egy csinos ruhát én megtisztelek egy magas sarkúval (persze ez az én személyes rigolyám.)

Amúgy én úgy öltözöm, hogy ha van egy csini ruhám azt felveszem, aztán belenézek a tükörbe ..nem tetszik? rögtön levetem, ha tetszik simán hordom, ha kétségem van hogy illik-e , jól áll-e, apa mindig megmondja ;) ha nem apa akkor valaki aki éppen megkérdezhető :)

De a legfontosabb hogy jól érezd magad a bőrödben :)

boldog baba várást mindenkinek :)

2012. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 porcukormókus ***** válasza:

Ez most komoly? Nem gondoltam volna, hogy ennyi előítelét van a miniszoknya vagy a magassarkú hordása ellen kismamaként..

Engem egyik sem zavar. Ha valaki terhesen is csinos, és formás lábai vannak, miért ne villanthatná ki? Vagy ha nem annyira formás, de ő abban érzi jól magát, akkor mi van? Semmi, az is az ő dolga.

Szerintem hordjad nyugodtan, ha Neked az tetszik! Egyik ismerősöm szokta mondani, hogy csak egyszer élünk- és ez már az!! :)

2012. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Már régebben feltettem ezt a kérdést, de úgy látszik, hogy ismét aktuális lesz ebben a kánikulában.

Ma elmentem a bankba + vásárolni egy miniruhában 29 hetes pocakosan, egy néni meg is állított, hogy kismamaként nem szégyellem magam, hogy ilyen holmit hordok. Teljesen kiakadtam. Mindenki megbámult és rosszallóan nézett rám, pedig annyira nem is volt mini az a ruha, térd fölötti kb. 10 centivel. Bezzeg mikor szombaton rövidgatyóban voltam senki sem szólt meg, vagy nézett furcsán.

2012. jún. 18. 12:46
 19/21 anonim ***** válasza:
Én is hordtam az első 20 hétben rövidebb szoknyákat, egyik a térdem fölött végződött, meg sortokat is, de annyira dögmeleg volt... Körömcipőt meg a 37. hétig, mert a munkahelyemen megkövetelték, de nem volt nagy a sarka. Amúgy nem zavar, ha egy kismama miniben van, hiszen ilyenkor még melegebbnek érzed a hőséget és jobban is izzadsz.
2012. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát, azon nem kell csodálkozni, hogy egy öreg néni megszól, az ő korában még el "kellett" takarni a terhességet, ez volt a szokás.

Manapság meg a nőiesség megtestesítője (több helyen olvastam, de én is így éreztem)

Én kifejezetten imádtam pocakosan csini nyári ruhákat hordani. Olyat is felvehettem, amit amúgy nem, testhez simulót. Amúgy is van egy kis háj pocakom, így nem áll jól a "feszülős" ruha, de mivel látszott, hogy baba-pocak, nagyon dögös voltam benne. Hozzá felvettem a 4-5 centis sarkú (nem tű!) szandimat, a szalmakalapomat és úgy éreztem magam mintha én lennék a legjobb csaj a környéken! A nénikék meg foglalkozzanak a saját dolgukkal :)

Szép babavárást!

2012. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!