Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van különbség a magne b6 és...

Van különbség a magne b6 és Béres magnézium között?

Figyelt kérdés
mindegy melyiket szedjük?
2009. jún. 25. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A sima magneB6-ban darabonként 48 mgramm magnézium van, ha jól tudom míg a Béresben 250mg/db. Én a Bérest szedem reggel-este felet felet, vagy 1-1 attól függően mennyit keményedek. De a dokimat kérdeztem hogy mikor front van akkor mennyi a max amit be lehet venni mert a múltkor a front miatt 10-20 percenként keményedtem, hiába feküdtem. Azt mondta 1000mg azaz a Béresből 4 db/nap. A tájékoztatóján az áll 1-et lehet de a dokim azt mondta ha nagyon keményedek 4-et nyugodtan vegyek be.

Így szerintem anyagilag jobban megéri a Béres mint a másik.

Minden jót!

2009. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Magne B6 akkor jó, ha hányingered is van, mert a B6 vitamin csökkenti azt.
2009. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a Béres magnéziumban is van B6 mert a pontos neve: Béres Magnézuim + B6 filmtabletta. :) És tényleg jó a hányingerre is azt mondják!
2009. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyagilag tényleg jobban megéri. Mondjuk én egy szemet veszek be a Béresből, azt is csak a doki előírása miatt. Nekem még hál'Istennek egyszer sem keményedett a hasam.

A Magne B6-ból min. 3X1-et, de inkább 3X2-őt javasolnak. Ráadásul nekem amikor azt szedtem esténként izomgörcseim voltak a vádlimban, noha elvileg ezekre éppen jónak kellene lennie. Én emiatt váltottam. A Bérse bevált, de megiszom mellé 2 naponta egy Calcium pezsgőtabit is.

26 hetes km

2009. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második válaszoló: én nem is tudtam, hogy a béresben is van B6! Köszi, mert megyek és én is veszek azt! :D

Gondolom ezzel segítettem a kérdezőnek is ;)

6. hetes km

2009. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!