Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, ha nem sikerül...

Mit csináljak, ha nem sikerül a "nagyvécézés"? Azonnali megoldást várok!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok folyadék, rostdús étrend stb. Ez általában segít is, de most 3 napot anyósoméknál töltöttünk és nem pont olyan volt az étrend, mint amit megszoktam, ráadásul a reggeli nyugalom sem volt meg a vécén. Szóval kimaradt 2 nap és teljesen bedugultam. Glicerines kúpot, Tamarin lekvárt használtam, ma csak székletlazító ételeket ettem. Sűrűn van ingerem, de hamar elmúlik és egyszerűen nem tudom kinyomni. Bocs, hogy így részleteztem, de ez a gondom. Tudtok valami tippet, ami gyorsan hat?

(ráadásul holnap dokihoz kell mennem és nem szeretném, ha akkor meg menne a hasam)


2009. jún. 25. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mozogj, tornássz, menj el sétálni. Ha masszírozod a hasad (erősen) az is segít.
2009. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mégis csak a glicerines kúp lesz a megoldás. Próbáld meg újra! Ezt már "felülről" hiába lazítod. Tapasztalat mondatja velem... Sok sikert!
2009. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Gusztustalan leszek egy picit: a babáknál ha nem jön a kaki a hajlékony lázmérő végét a popijába kell tolni finoman és az olyan ingert vált ki, hogy tud kakilni. Az én kisfiamnak segített. Próbáld ki ellazulva, ÓVATOSAN!!!

Sok sikert!

2009. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Azzonnali? Igyál egy kis tejet és egyél rá szilva lekvárt! Szerintem hatni fog:)! Amúgy meg egyél barna kenyeret meg korpás dolgokat és rendbe fog jönni az emésztésed hidd el:)!
2009. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a második válaszolóval értek egyet. sajnos felülről már itt nem sok mindent tudok tenni. Félek ha szilvalekvárt és tejet innék vagy ilyesmit, akkor olyan görcseim lennének, hogy "elvetélnék", de a "dugó" akkor se jönne ki. Na lassan lefektetem a lányom és elintézem magam egy kúppal. A férjem nincs itthon, előttem az egész éjszaka... Jó program mi?
2009. jún. 25. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinalj nagyon eros kamillateat, az azonnal segit!
2009. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! a kamillatea tényleg segített tegnap, pedig a válaszodat csak most olvastam.
2009. jún. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!