Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fertozes az elso trimeszterben...

Fertozes az elso trimeszterben milyen kockazatokkal jar?

Figyelt kérdés
8. Heten jarok holnap megyek a dokimhoz kb egy hete van furcsa folyasom es neha ego erzes ott lent, lehet, hogy valami fertozest gyujtottem be. Sajnos nem kaptam elobb idopontot, csak holnapra. Nagyon aggodok, hogy baj lesz ebbol. Volt esetleg ilyen jellegu problematok. A vedono szerint a terhesseg alatt nagyobb az esely a fertozesekre.
2012. máj. 14. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt hasonló a 8-10.hét között, kiderült, hogy candidám van, és a tünetek megjelenésétől számított 2 hétre kaptam rá gyógyszert, mert már a fájdalomtól aludni sem tudtam-előtte semmivel nem kezeltek. 2 kúrára is szükségem volt, azt mondták az orvosok ha ez lesz a terhességem során a legnagyobb problémám, akkor makk egészséges gyerekem lesz.

2012. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi szepen, megnyugtattal.
2012. máj. 14. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!