Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Akik már szültek!...

Anyukák! Akik már szültek! Mit tapasztaltatok? Van összefüggés?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy van-e összefüggés aközött,hogy milyen időpontokban aktív a baba a terhesség alatt a pocakban,és miután megszületik.Pl ha egy baba a pocakban délelőtt aktívabb, akkor születés után is aktívabb lesz délelőtt.Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 14. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint szoros összefüggés van. Mindkét gyerekem megmaradt pocakban kialakított jó szokásainál, sőt, nagyon sokáig a születésük időpontjában mindig fölébredtek és akkor voltak a legaktívabbak.
2012. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy nincs összefüggés, hiszen bent teljesen más az élet mint kint. Gondolok itt a fényre, a zajokra, arra, hogy mennyi dolga van kint egy babának: fogdossák, babusgatják, ennie kell, tisztába teszik, fürdetik, nagy a fény, éjjel van, nappal van, hideg van, meleg van. Bent oké hogy zaj van, mert a mama pocakja elég hangos, de legalább nem piszkálják és mindig ugyanannyi a hőmérséklet.


És hogy a kérdésre is válaszoljak: második gyerekem nagyon aktív volt a pocakban, kint nyugis gyerek lett. Az első kint is, bent is nyugis.

2012. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt:) Szerencsére nem aktív hajnalban!
2012. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem volt összefüggés...míg pocakban volt éjjel aludtunk, csak akkor jelzett,ha kényelmetlen volt neki ahogy feküdtem.

Mikor már kint volt katasztrófálisak voltak az éjszakák...3 hónap után tértem csak magamhoz:)

2012. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi összefüggés nincs :)
2012. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem volt összefüggés.Az első fiam állandóan jött-ment a pocakomban-vajúdás alatt is-miután megszületett(délelőtt)nagyon nyugis volt.6 hetes korától végig aludta az éjszakát(és délelőtt is jókat durmolt kicsinek).A 2. fiunk szintén állandóan mocorgott(Ő se nyugodott a vajúdás alatt sem),picinek mégis nagyon gyorsan megszokta,hogy este ha lefekszik,aludni kell.Ő délután 7-kor született.Napközben nagyon aktív
2012. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés nincs szerintem se!


Nekem a pocakban a lányom nagyon nem volt aktív. Kis lusti volt :)


Mióta megszületett egy percre nem tud megülni örökmozgó :) ha valamit kitalálok egyből jön benne van mehetünk bárhova.

Mostanság kezd kicsit nyugisabb lenni de azt is akkor ha én valamit csinálok és neki el kell foglalnia magát így mesét néz amúgy nem! :)


3 éves kislány anyukája, és 17 hetes pocaklaó

2012. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:szóval nagyon aktív,ám délután jókat alszik(pl. most is,4 éves).20 hetes kismama vagyok,ez a baba is állandóan táncol a pocakomban,kíváncsian várom,mikor születik(napszakra értem),és Ő milyen lesz idekint.
2012. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 8. vagyok:mármint a 6. válaszoló vagyok,csak közben jött egy másik válasz.
2012. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a babavette fel az én ritmusomat.

Éjszaka, ha pisilni jártam, mocorgott ő is, és általában enni is akkor kelt fel.

A napi ritmusa is inkább az enyémhez hasonlitott, nem a pocakomban töltöttre.


Tehát szinte egyszerre ébredtünk, ettünk, aludtunk , és akkorra tette magának a fürdés időt is, mint amikor én jártam zuhanyozni reggel és este.


Szerintem inkább a mi ritmusunkra áll rá, nem a hasban töltöttre.

2012. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!