Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Ti tapasztalta...

Ez mitől lehet? Ti tapasztaltatok ilyet? Vagy nincs összefüggés?

Figyelt kérdés
2 hónapja "fogyózom", illetve inkább egészséges étkezésre váltottam, édességet kb. 2-3hetente eszem (kevés fagylalt) minimális mennyiségben (előtte iszonyatosan sok csokoládét ettem napi szinten) és sokat mozgok. Most 2hete teljesen megállt a fogyásom, nem moccant sehova. Egyszercsak valami őserő jellegű késztetést éreztem, hogy befaljak valami édeset, pedig eddig egyáltalán nem hiányzott. 3 egymást követő napon estefelé megettem 30-30deka jégkémet, aztán elmúlt ez a késztetést. Rá két napra 3 kilóval kevesebbett mutatott a mérleg, újra beindult a fogyás. Ilyenkor mindig arra gondolok (ez már nem először van pontosan így), hogy bezzeg ha nem ettem volna édességet, most mennyivel kevesebb lehetnék. De nem lehet, hogy pont ez az édességezés indított be valamit? Vagy ez abszolút véletlen?
2010. júl. 29. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem véletlen. :)
2010. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a szervezeted azt gondolta hogy húúú.. most megint kapok fincsi jégkrémet... és beindította újra normálisan az emésztést....
2010. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!