Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok kedvesem itt...

Kismama vagyok kedvesem itt hagyott pedig nagyon vártuk a picit. Most hallottam olyat ismerősöktől hogy a kesvesem talán azt gondolja hogy nem az övé a pici. Hogy tudatositsam benne hogy az övé?

Figyelt kérdés
A VOLT ÉLETTÁRSAM NEM HAGYOTT BÉKÉN ÉS A KAPCSOLATOM ÉRDEKÉBEN TALÁLKOZTAM VELE 1SZER HOGY EL MAGYARÁZZAM NEKI HOGY FEJEZZE BE HOGY KERES ÉS HOGY ÉN MÁR MÁSSAL VAGYOK ÉS BOLDOG VAGYOK A KEDVESEMMEL.EZT ÉN EL IS MONDTAM A KEDVESEMNEK,AKINEK NAGYON ROSSZUL ESETT.EXEM ERRE FELHIVTA KEDVESEM ÉS AZT MONDTA NEKI HOGY 2NAPONTA TALÁLOZGATTAM VELE ÉS LE IS FEKÜDTÜNK.EZ NEM IGAZ!!!KEDVESEM AKKOR UGY TÜNT HISZ IS NEKEM.A GONDOK KÖZBEN ELSIMULTAK EZZEL KAPCSOLATBAN ÉS RÁ 2 HÓNAPRA TERHES LETTEM.DE MOST AZT HALLOTTAM HOGY KEDVESEM AZT MONDTA VALAKINEK HOGY LEHET NEM IS AZ ÖVÉ A BABA.NAGYON KI BORULTAM HOGY ILYET FELTÉTELEZ RÓLAM.MIT TEGYEK,HOGY MONDJAM MEG NEKI HOGY AZ ÖVÉ ÉS HOGY JÖJJÖN VISSZA HOZZÁNK.EL VÁLLALNI SEM NAGYON AKARJA,AZ APASÁGI NYILATKOZATOT SEM IRTA MÉG ALÁ.TELJESEN KI VAGYOK.
2009. jún. 26. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem hisz neked a kedvesed, akkor az elég nagy baj. viszont, ha megszületik a pici csináltassatok dns vizsgálatot, és akkor kiderül az igazad.
2009. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ez exed egy nagy bunkó!Miért nem koptatod le végleg?A mostani pasidat meg nem értem,ha csak vele voltál és szeret,akkor miért nem hiszi el,hogy övé a baba!Tényleg más lehetőség nincsen,beszéld meg vele,hogy a szülés után kérsz dns vizsgálatot és akkor beláthatja majd,hogy tévedett!De szégyellheti magát,hogy bedől az exednek!

Neked kitartás,az idő megold minden problémát!

2009. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én abszolult meg tudlak érteni, mert az Én férjem is hasonlóan viselkedett 1,5 éve. Nálunk akkor nem volt szó babáról és nem is az exem volt a másik férfi, hanem egy olyan udvarló, aki nagyon szeretett volna velem kapcsolatot, de Én a páromat szerettem (szeretem) és a másik ezt nem akarta felfogni. Sajnos Én olyan mentalitású vagyok, hogy nem tudom durván elküldeni a bókoló udvarlókat, hanem kedvesen beszélek velük, de azért a tudtukra hozom, hogy mást szeretek.

A lényeg, hogy egy nap bókoló SMS-t küldött ez a férfi amit a párom olvasott el (a páromnál volt a telcsi, mert elutazott és ezen kedvezményesebb díjcsomag van) és dühöngve jött haza, hogy Én biztos megcsalom ezzel a férfivel. Sok-sok hónapomba telt mire bebizonyítottam neki, hogy nem volt és nem lesz köztünk semmi. Rengeteg türelemre volt szükségem, mert tényleg rosszul esik az embernek hogy nem hisz nekünk a párunk! De Én megértettem, hogy Ő nem az a típusú férfi aki vakon bízik, hanem nála ez kialakul, miután bebizonyítottam a hűségemet, ami akár évekbe is telhet.

Valószínű a Te párod is ilyen típus, úgyhogy Én csak azt tudom mondani, ha tényleg szeretitek egymást és együtt akarjátok leélni az életeteket adj neki időt és sokat beszélgessetek! Attól nem zárkózhat el! Ha igen, akkor valószínű felesleges erőltetni....

Idő, idő és idő!!!! Ha elmúlik a dac legbelül úgyis érezni fogja a párod, hogy hűséges vagy hozzá és övé a babóca!

Kitartás! Remélem rendbe fognak jönni a dolgok!

Most mennyi idős terhes vagy?


38+3 hetes km

2009. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SZIA.22 HETES VAGYOK.
2009. jún. 26. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!