Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 56-62-es méretben mennyi...

56-62-es méretben mennyi babaruhát vettetek, és mennyibe került? Légyszi azok írjanak, akik nem kaptak rokonoktól-ismerősöktől semmit. Főleg téli babák érdekelnek.

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 6-8 rugit vettem (volt köztük ujjatlan és hosszúujjas is), 8-10 bodyt (szintén hosszú és rövid ujjasakat is). Szerencsére vettem néhány 50-eset is, mert a gyerekeim 48-49 cm-rel születtek és az 56-os nevetségesen lötyögött rajtuk... főleg, hogy az újszülöttek idekint is összehúzzák magukat. Nem vetem drága holmikat, sajnáltam volna rá a pénzt. Egy "hazahozós" ruhát vettem (angolpólya gyönyörű kisinggel), ami drágább volt, de bizony turiban is találtam címkés, vadiúj márkás holmikat. Így kijöttem 4-5 ezer Ft-ból... ennyiért néha a bababoltokban 1 garnitúrát se adnak...
2010. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Téli baba, semmit nem kaptunk az ég világon.

Tescoban vettem ruhácskákat.

1 csomag (3db) 56-os bodyt (újszülött méret, az van beleírva), 1 csomag (3db) 56-os rugit.

62-esből vettem (0-3hóig van beleírva) 2 csomag bodyt és 2 csomag rugit, vettem valami vastagabb kardigánt és nacit, és egy overállt (0-3). Az overáll jó volt decembertől márciusig, de utána jött a tavasz, és már nem kellett.

Nem volt több 62-es ruhánk, de elég gyorsan nőtt a babám, elég hamar kellett nekünk a 68-as méret.

2010. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
2.vagyok, tescoban az akciós csomagokat vettem. Nem emlékszem már az árakra.
2010. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhiszitek nekem hogy turiban sokkal jobbakat,többet,és olcsóbban megkapni mint bárhol?Én még nem vettem,de biztos hogy turizni fogok menni!Persze kell neki"ünnepi" ruci is:) de otthonra,sétálni,vagy ide-oda szerintem tökéletesen megfelel a turis cucc is:D Boldog Babavárást.26 hetes km
2010. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval! Sajnos az anyagiak nem ugy alakultak ahogy gondoltuk (munkahely megszűnés). Így előítéletekkel ugyan, de elmentünk egy baba-turiba...Életem legjobb döntése volt! Eddig kb 1000ft-ot hagytam abba na turiban és rengeteg gyönyörű rucit vettem! Hozzáteszem vadiújak is vannak benne. Természetesen vettem és még fogok is venni új rucikat, de itthon tökéletesen megfelel a turis is!
2010. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom a turikat! Gyönyörű, minőségi ruhákat lehet kapni, a gyerek ruhák pedig főleg ezek az icipicik, nagyon jó állapotban vannak, mert hamar kinővi a baba. Itt nálunk 999,-/kg, nagyon sok mindent vettem neki, a legtöbb még cimkés. Ki kell mosni, de az újat is kimosnánk úgy is. :)) Nyugodtan menj be egy turiba, és válogass kedvedre, nem fogod megbánni!!! Boldog babavárást kívánok!
2010. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!