Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ártalmas (ha ártalmas...

Mennyire ártalmas (ha ártalmas) a magzati szívhangallgató a babára? Zavarhatja őt ha hallgatózunk?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit ezzel a kérdéssel mérgesíteni meg vitát szítani,csak érdekelne hogy milyen hatással van a babára?Rossz megjegyzéseket légyszi neírjatok.Köszi.
2009. jún. 26. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
azt hiszem rá is van írva, hogy maximum asszem 20 percet lehet hallgatózni vele
2009. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem volt otthoni, csak a védőnőnél hallgattunk szívhangot. Az én kislányomat nagyon zavarta, mindig igyekezett elhúzódni tőle. Szülés alatt is állandóan arrébb kellett tenni az érzékelőt amikor rajtam volt, mert elfordult tőle. Tehát szerintem van olyan baba, akit zavar. Ne vigyétek túlzásba a dolgot!
2009. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!