Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen magzati tahikardiáv...

38 hetesen magzati tahikardiával, időnként beszűkűlt Nst-vel haza küldtek. De félek itthon. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Orvosom nincs.Az ügyeletes haza küldött,de én nagyon félek.A férjem Londonba van.Magam vagyok.Én sem vagyok jól.Hypertóniás és tahikardiás is vagyok.Azon gondolkodom kicsi rájátszással mentőt hivok.
2012. máj. 14. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán vissza vitetném magam...szülésznőd sincs?
2012. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én minden rájátszás nélkül visszamennék vagy hívnám a mentőt. Ez azért nem játék, főleg hogy te is rosszul vagy! Szerintem irány vissza a kórházba!!!!
2012. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell rájátszani,hívd a mentőket.Menni fognak érted,mond el a panaszokat és hogy nem érzed jól magad.

Egy egészségügyis

2012. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok


Na, hívtad a mentőket? Majd írd meg mi lett Veletek!


nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2012. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem fenyegető magzati tachikardiával már toltak is be a műtőbe császározni,pedig akkor még nem egész egy órája vajúdtam csak. Bár nekem volt fogadott dokim.
2012. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És mit mondott az ügyeletes? Én visszamennék.
2012. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!