Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mamák vagy anyukák a...

Mizuzizu92 kérdése:

Kis mamák vagy anyukák a párom nővére azt mondta hogy mikor megszületett a lánya akkor nem kelt fel éjjelente hanem esténként híg tejbe grízt adott neki, és végig aludta a lánya az éjszakát! Hát nem tudom mit mondjak erre, ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 16:27
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

hát nálunk egy kifejezés ha megfújja a szél és beteg lesz mert halottam ilyent is hogy attól , egyébkén már attól kezdve mióta hazahozta szóval elejétől kezdve .

Nyilván figyelmesen végig hallgattam és én nem vagyok az a típus aki rögtön lepontozza a másikat .

Csak én bizonytalan vagyok esetleg nem e lehet valami baja vagy ilyesmi .

2012. máj. 14. 19:04
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos a lányom, most javasolta a védőnő hogy adjak neki tejpépet. Egyenlőre halasztgatom, hogy "majd" :-)) Heti 1-2x kel fel, akkor is csak szopik és alszik tovább. Nem látok ebben semmi rosszat.


A barátnőm ugyanezt 10 hónaposan tette meg, a lánya 4-6 alkalommal kelt fel minden éjjel. Azóta átalussza az éjszakát. Laikusként úgy gondoljuk, hogy nem volt neki elég a tej. De ki tudja :-))


Amúgy nekem a kedvencem a nagymamám volt. Három hónapos volt a lányom, amikor megkérdezte: Ugye már nem kap lisztlevest? Csak néztem, de mondtam hogy nem. Mire ő: jó, mert már úgyis túl nagy hozzá....

2012. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
hát hallok erről a dologról jót is mondjuk ki ilyen ki olyan :)
2012. máj. 14. 21:18
 24/28 anonim ***** válasza:
22-es vagyok: Amúgy mennyi idősek voltak a gyerekei, amikor ezt csinálta?
2012. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Hát mikor megszülettek rögtön az elejétől , nekem azt mondta ahogy haza vitte őket . A nagy mamája mondta neki anno és megcsinálta először az elsőnél és a másodiknál is .
2012. máj. 14. 21:23
 26/28 anonim ***** válasza:

Hát igen, így elég durva azért :-(

De az ő gyerekei, az ő döntése.


A Te gyerekednél pedig ez a Te (a pároddal együtt a Ti) döntésed lesz :-))))

2012. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Anyukám anno több mint 50 éve koraszülötten nem tudott szopizni mert mamámnak nem indult be a tejtermelése, és ő ilyet kapott de szerintem az a tej amibe gríz volt valami tápszerféle lehetett már akkor is, ebbe nem vagyok biztos. Anyukám 900 gr.al született és most makkegészséges életerős nagyi. De a mai védőnők tuti, frászt kapnának az ilyen ajánlastól, meg én is őszintén szólva:)
2012. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
igenn a védőnő mindentől a haját tépi neki el se mesélem :D
2012. máj. 15. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!