Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol végzik Bécsben és Pozsonyb...

Hol végzik Bécsben és Pozsonyban azt a vérvizsgálatot ahol megállapítják a baba nemét már a 7. terhességi héttől? Járt már valaki ott?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 19:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy bárki rendelkezésére áll a vizsgálat és 100 euro sincs.ezek szerint érdemi választ nem kapok a kérdésre,mindenkit csak az érdekel hogy miért.mert tudni akarom minél előbb.
2012. máj. 15. 10:11
 12/13 anonim ***** válasza:

rosszul tudod. EU torveny tiltja, hogy 12 hetes kor elott, ha nem all fent genetikai betegseg veszelye, akkor megmondjak a baba nemet. a vizsgalat majdnem 2000 euro, nem minden TB fizeti, de megcsinalni, csak akkor lehet, ha bizonyitott a veszely.

de ha te jobban tudod, akkor megkerezheted azt akitol a 100 euros infot kaptad, hogy hova kell menned.

2012. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Tudom, hogy nem mostani a kérdés,de hátha valaki még keresi majd későbbiekben a választ

Nifty teszt az Istenhegyi Géndiagnosztikában

De nekem teljesen mindegy hogy fiu vagy lány lesz.

A lényeg h EGÉSZSÉGES legyen!

2015. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!