Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes km vagyok a 3....

33 hetes km vagyok a 3. babámmal. Semmi problémám nincs. Ma is csak annyi hogy a védőnőm szolt tegnap hogy a vérvételemnek az a az eredménye hogy kevés a vas a szervezetemben. Mivel a dokimmal nem tudok beszélni, vettem a patikába. Rosszul tettem?

Figyelt kérdés
Tegnap 2x,ma 1x vettem be és délelőtt rosszul lettem.Heves szívdobogás,magas pulzus(110).A védőnőm azt mondta hogy ne szedjem amíg nem beszéltem a dokimmal(majd hétfőn tudok csak).Nem valoszínű hogy ettől de ki tudja.Egész nap csak fekszem már amennyire ezt 2 gyerek mellett lehet mert ha felkelek egyből a torkomba dobog a szívem.aAz is lehet hogy csak nyomja valamimet mert nagy babát mond a dokim.Ti mit tennétek még a pihenésen kívül?
2009. jún. 26. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyan így vagyok 3. baba vas hiány és tegnap én is nagyon rosszul voltam.Szerintem várd meg a dokid véleményét a vassal kapcsolatosan amúgy nem hiszem hogy attól lenne.Egyszerűen ez az idő.Ennyi.Tudom hogy nagyon nehéz két gyerek melett pihenni de próbáld meg.Ennél többet most nem tehetsz.Én ilyenkor mindig berakok egy mesét a kicsiknek ami leköti őket amíg én regenerálódom.:)
2009. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!én a helyedben nem szedném a vasat hétfőig nehogy gond legyen,de nem hiszem hogy attól vagy rosszul,ha maradnak a tüneteid akkor menj be a kórházba és nézzenek rád.Lehet hogy csak az időtől vagy rosszul de lehet más oka is.Várnyomásod rendben van,csak a pulzusod magas?Tudom hogy 2 gyerkőc mellett nehéz még pisilni is elmenni:)vigyázz magatokra! üdv egy 38 hetes 2 gyerekes anyuka
2009. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem is az időtől van.Én ugyan nem várok babát,de nekem is a torkomban dobogott a szívem(tegnap),és ma is éreztem,h elgyengülők,azt gondoltam kezdődik előröl az egész.Pihenj,mást nem tehetsz.2 gyerekes anyuka
2009. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,lányok a gyors válaszokat.Én is úgy gondolom hogy nem a vas tablettától van de inkább nem szedem.Szerintem is ez az idő teszi.A kórház ahol szülni fogok 70km (Szeged),így ha nem muszáj nem "rohangásznék"be feleslegesen.Persze az egészségünket sem fogom veszélyeztetni.De jó lenne itthon tölteni még ezt a pár hetet és csak szülni menni mint a lányoknál.Miattuk mondom nem magam miatt mert nagyon anyásak.Kösz még egyszer vigyázzon mindenki magára.34h
2009. jún. 26. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedhetsz vasat,ugyis azt fog felirni mert nagyon fontos.Ilyen mellekhatasa nincs ugyhogy a front miatt vagy egyeb miatt volt a szivdobogas
2009. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!