Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel kicsit megijedtem,...

Ma reggel kicsit megijedtem, segitenétek?

Figyelt kérdés
Szombaton teszteltem pozitivat,szoval a terhességem (leg)elején jàrok.Ma csak ugy kivàncsisàgbol megmèrtem a hom,ahogy eddig mindig a ciklusban ès az eddigy 36.8-rol lement 36.6-ra. Ez a ho terhesség elejèn elèg kevès nem? Nem is szabadna esnie a honek ha jol tudom...
2012. máj. 15. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A hőmérőzésre ne adj! Nem egy biztos módszer, igen könnyen téves infót szolgáltat. Nyugodj meg! :) Ha nagyon zaklatott vagy, inkább csinálj tesztet, de semmi gond!
2012. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek méred? Ne viccelj már, ezen semmi sem múlik! Most már tudod, hogy útban a baba, ne stresszeld magad ilyen butaságokkal!
2012. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ijjajj.. ez a hőmérőzés olyan, hogy 2 hétig csináltam, aztán helo. végig 37 volt a hőm, az elmaradt mensim 3. napján 36.4, a teszt mégis pozitívat mutatott és azóta már eltelt 5 hónap.. :)

24 hkm

2012. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitsègeteket! Kedves utolso,megnyugtattàl :)

Az az igazsàg,hogy szombaton teszteltem a pozit,elotte valo nap nagyon pici barnàs folyàsom volt.Tegnap is volt egy nagyon minimàlis. (Gorcsok,stb. nélkul) Az a baj,hogy itt (nem Magyarorszàgon èlek) màs szabàlyok szerint kerul az ember orvoshoz,ezt nem rèszletezem,de 6. hètnèl koràbban nem uh-nak.Sot,inkàbb mèg kèsobb.Igy aggodom,hogy minden rendben van-e,règota dolgoztunk a bèbin.

De megfogadom,semmi idegeskedès!:)

2012. máj. 15. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem csak a 7. hét körül állt be 37-re, addig úgy ugrált, mint a fene....
2012. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!