Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légyszi, ha tudtok nyugtassato...

Légyszi, ha tudtok nyugtassatok meg! Tegnap voltam Down szűréses ultrahangon és rossz lett az arányom 1:404, meg a vérképem sem a legjobb, így magzatvízvételt javasoltak. Addig meg szétaggódom magam! Volt közületek valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 16:46
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok, én írtam a másik kérdésedre is :)

Szintén Győri 23hkm

2012. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
Azért ez a kockázat kevesebb, mint az életkori kockázatod, tehát annyira nem rossz, köztes érték, nem?nekem 1:710 a négyes-teszt eredménye, 1,7 a tarkóredő, és nagyon gondolkozom, hogy menjek-e amnióra...
2012. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Nekem azt javasolta az ultrahangos,egyébként ismerem is a csajt biztos jót akar,hogy ő 25 éve mióta a pályán van ,magzatvízvétel miatt,nem látott vetélést!És inkább csináltassam meg,minthogy beteg gyereket szűljek!De ezt neked kell eldöntened!:)
2012. máj. 15. 19:28
 14/53 anonim ***** válasza:

Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal: csináltasd meg az amniot, legalább időben kiderül, ha baj van. Nekem nem csinálták meg (rossz AFP, plexus ciszta, vesemedencetágulat), mert csak a 21. hétre kaptam időpontot a genetikára, így végigaggódtam a terhességem, a szülőágyon is rettegtem... De végül szerencsére egészséges kisfiam született :)


Kitartás és minden jót Neked!

2.

2012. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:

"Nekem azt javasolta az ultrahangos,egyébként ismerem is a csajt biztos jót akar,hogy ő 25 éve mióta a pályán van ,magzatvízvétel miatt,nem látott vetélést!"

Ha arra gondolsz, akire én, az a csaj, profi szonográfus, nagyon jó barátném :)(Kyncs-ben is Ő van)

Nekem is mondták itt, hogy nem tudnak példát mondani, hogy ez miatt vetélt volna el kismama.

2012. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Macára gondolsz???Duci nagypofájú:))))Imádnivaló:))
2012. máj. 15. 21:05
 17/53 A kérdező kommentje:
Ezek szerint Neked is csináltak magzatvízvételt?
2012. máj. 15. 21:06
 18/53 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, igen Őrá! Nagyon jó barátnőm, imádom, nála jobb szonográfust nem ismerek!

Nekem is volt amnio-m, már említettem.

Ő is mondta (pedig maguk ellen beszélt a Kyncs miatt..), hogy inkább az amnio-t csináltassam meg, az a biztos.

2012. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
És a negatív magzatvízvétel után,megcsináltattátok a magzati szívultrahangot??
2012. máj. 16. 08:18
 20/53 anonim ***** válasza:
Nem ,mert a szívével sincs semmi gond...
2012. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!