Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légyszi, ha tudtok nyugtassato...

Légyszi, ha tudtok nyugtassatok meg! Tegnap voltam Down szűréses ultrahangon és rossz lett az arányom 1:404, meg a vérképem sem a legjobb, így magzatvízvételt javasoltak. Addig meg szétaggódom magam! Volt közületek valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 16:46
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi,hogy írtál 27-es:))

Na,én is túl estem rajta ma!Hát nem volt kellemes,beszúrta a tűt és ide oda mozgatta,mert útban volt a baba,de aztán sikerült levenni,de nekem kifejezetten fájt!Örültem már,hogy vége!Nálam nem lehetett bent senki,megkérdeztem...A Nagy Miklós nézte monitoron a babát,és a Mika Péter szúrt meg.Nagyon aranyosak voltak mindketten,folyamatosan beszéltek.Na,aztán én ugye,senkitől sem félek,megkérdeztem a baba nemét,és nem harapták le a fejem szerencsére!Csak az volt a baj,hogy a fenekét mutatta,nem láttak semmit,de e gy másik csajnak megmondták,hogy fiú!:))Tényleg rendesek voltak.A széken ülést úgy tettük elviselhetőbbé,hogy középre húztuk az asztalokat és körberaktuk székekkel,csináltunk egy társalgót és így nem a fal mellett szenvedtünk,hanem még ha úgy volt ráborultunk az asztalra:))Ki lehetett bírni,de egyszer épp elég volt!Azt mondták 3 hét múlva érdeklődjek telefonon.1 hét múlva kontroll ultrahang.Fura módon megnyugodtam,egyáltalán nem félek az eredménytől,lelkem mélyén tudom,hogy negatív lesz.Ja,képzeljétek az egyik csaj a szúrás után kb.10 perccel elájult a folyosón,bekeményedett a hasa.Lefektették egy ágyra,kapott magnézium injekciót,aztán helyrejött,de nagyon megijesztett minket!

Na,csajok köszi a sok hasznos választ,és 27-es majd az eredményt majd írd meg,meg én is,További minden jót mindenkinek!!:)))

2012. jún. 12. 18:58
 42/53 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, örülök, hogy ilyen "simán" ment! Jelentkezz majd az eredménnyel! :)
2012. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Úgy értem a nemével, mert azt is meg fogod kapni a negatív lelettel :)
2012. jún. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Köszi!:)Mindenképpen jelentkezem!:)
2012. jún. 13. 09:25
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

27es vagyok! :)

Mindenképpen megírom az eredményt! Amúgy én nem mertem megkérdezni a nemét. :D Nem is arra koncentráltam ott csak hogy ne kínlódjon már olyan sokat mert nem bírom ki. Örülök, hogy túl vagy rajta pihenj sokat és ne is agyalj úgyis negatív lesz! :) Erre szabad csak gondolni!!!

Szép napokat! :)

2012. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindenkinek,akinek itt volt hozzám kedves szava és bíztató sorai:NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!:)))

Ma meglett az eredmény,és NEGATÍV!!!Annyira örülök,és nélkületek,tuti jobban izgultam volna!!Azt is megtudtam,hogy kisfiú,aminek szintén nagyon örülök,mert kukacost szerettem volna!!:))))

27-es Veled mi van?Nem írtál!!!:(

Mégegyszer köszönök mindenkinek mindent!Puszi Nektek!!:))

2012. júl. 4. 15:26
 47/53 anonim ***** válasza:

Éljen!!!

Remélem, mostmár teljes nyugalomban töltheted a hátralévő heteket.

És élvezz ki minden pillanatot, mert biztos lesz, mikor azt kívánod majd, hogy bárcsak kint lenne, de ezeket a napokat nem lehet visszahozni,amiket benn tölt, tudom "terhes" ebben a melegben de élvezd a kismamság minden egyes pillanatát!!!!

2012. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Itt vagyok! Nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek! :)

Nekem sajnos még mindig nincs eredmény. De mivel még nem telefonáltak ezért már kezdek kicsit megnyugodni, hogy hátha nincsen semmi baj. Így hogy nem hívnak jövőhét kedden (10-én) kell majd visszamennem egy UH-ra utána pedig a genetikára, ahol majd közlik velem a (várhatóan) jó hírt! :) Köszönöm az érdeklődést! :)

Innentől kezdve nyugodt és békés babavárást kívánok neked! Jövőhéten írni fogok! :)

27-es voltam! :)

2012. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Köszi csajok,aranyosak vagytok!:)27-es most már tényleg ne izgulj,már rég hívtak volna ,ha gond lenne!!!Ez biztos!!!Mindenképpen írj majd!És most már nyugodj meg!Nekem is több,mint 3 hét volt a várakozás....muszáj kibírni!Szorítok Értetek!Pussz :)
2012. júl. 5. 15:49
 50/53 anonim ***** válasza:
ÉLjeeeeeeeen :))
2012. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!