Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légyszi, ha tudtok nyugtassato...

Légyszi, ha tudtok nyugtassatok meg! Tegnap voltam Down szűréses ultrahangon és rossz lett az arányom 1:404, meg a vérképem sem a legjobb, így magzatvízvételt javasoltak. Addig meg szétaggódom magam! Volt közületek valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 16:46
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem Győri vagy véletlenül?

Csak abból gondolom, hogy itt csak kedden veszik le a magzatvizet.

Nekem is volt, maga a beavatkozás egyáltalán nem fáj, nekem még csak kellemetlen sem volt.

27 hkm

2012. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
De igen:)Győri vagyok.És Neked milyen lett az eredményed?Bent lehet a párom velem?
2012. jún. 8. 22:53
 33/53 anonim ***** válasza:

Csak onnan gondoltam, hogy itt csak kedden veszik le, és a párom nem lehetett itthon, mert külföldön dolgozik. Nem mehet be veled sajnos, csak a váróban várhat. Maga a beavatkozás kb 3 perc, én ennyit voltam bent, utána kb 4 órát kell várni, kapsz ebédet. Jön a genetikus asszony, elmagyaráz mindent, kb fél 2-kor mehetsz haza.

Dr. Mika Péter és Dr. Nagy Miklós veszi le a magzat vízet.

Ne izgulj, tényleg semmiség, én nagyon féltem tőle.

Én az életkorom miatt kértem, nekem jók voltak az eredményeim. Megtudtuk, hogy kislányunk lesz, és egészséges.

Minden jót neked, nem lesz semmi baj, majd írj, hogy mi volt.

27 hkm

2012. jún. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)Ágyat kapok?És közben Te látod a babád?És szerinted megkérdezhetem ott a nemét?Mert eddig még nem tudták megmondani.Mindenképpen megírom mi volt.Szia:)
2012. jún. 9. 10:58
 35/53 anonim ***** válasza:

Szia, nincs ágy, egy közös szobában vannak a kismamák, ahol sok szék van :S

Szerintem ne kérdezz rá, mert le fogják üvölteni a fejed, nem fognak ezzel foglalkozni, ez tuti.

Nem látod a babát, mert egy elavult hordozható ultrahang lesz ott, de szerintem időd sem lesz nézegetni, mert 2 perc alatt végzel.

2012. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
...ja, és 3 hét múlva 100 %-ra kiderül a neme!
2012. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

...még valami, amnio után egy héttel lesz egy kontroll ultrahang, na ott kérdezz rá a nemére, ott biztosan megmondják.

A magzatvízvételen a lehető legbunkóbb orvosok vannak, én még levegőt se mertem venni.

2012. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Jesszus,jól beszarattál most!:))Oké meg sem mukkanok!!!Székeken üldögélünk fél kettőig?Igen jó,mondhatom!!Jajj,a a hátam közepére nem kívánom a keddet!Köszi a sok hasznos választ,megírom majd mi volt:))
2012. jún. 9. 15:00
 39/53 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos székeken....:(

Mindenképpen írj majd, de mondom a beavatkozás egyáltalán nem nagy ügy, tuti nem voltam bent 2 percnél többet.

2012. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

Halihó. 27. vagyok!

Voltam tegnap amnión. Túl sok mindent nem mondtak várjak az eredményre és ennyi. Nálunk bent lehettek a hozzátartozók, apukák és ők látták a monitort. Sajnos én nem láttam semmit a monitorból, csak mondta az orvos, hogy nagyon mozgolódik a picur nem tud hova szúrni. 5-8 perc szenvedés után "elhajtotta" a kicsit az egyik "sarokba" :D aztán megszúrt végre... Most a következő 3 hét stresszes lesz az biztos. Aggodalom mentes babavárást és kitartást kívánok!

2012. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!