Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az ha valaki...

Mit jelent az ha valaki kismama hogy 8+4hetes 11+6hetes?

Figyelt kérdés
Nekem amikor megállapították csak annyit mondtak hogy 10hetes nem variáltál pluszokkal de az mit kelent? buta kérdés tudom de érdekel a válasz :)
2012. máj. 16. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
8+4 hetes = 8 hetes és 4 napos.
2012. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok: uh papírokon majd így fogják jelölni.
2012. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

8 hetes 4 napos.

Igazán nics jeletősége, mert ultrahangtól és ultrahangos szakembertől is nagyon függ, éppen hány mm-nek mér ezt vagy azt (ami alapján aztán a terhességi kort számítják).

2012. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

így van.

én most 15 hetes 2 napos kismama vagyok.

és végig a 15 hetet mondom addig míg be nem töltöm.

nem szeretem mondani hogy a 16 dik hétben vagyok ha még csak 15 +2 nél járok, de sokan ezt mondják..én nem

2012. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. a válaszokat olvasva igen buta kérdés volt ... elsőt várom :) amugy sok buta kérdésem van/ lenne :) de köszönöm a választ :)
2012. máj. 16. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:
1: Mind így voltunk ezzel szerintem az elején. Mármint sok (utólag) buta kérdésünk volt, amíg meg nem válaszolta valaki, vagy nem tapasztaltuk meg saját magunk. Nyugodtan kérdezz még, ha szeretnél.
2012. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam, amikor először találkoztam ezekkel a számokkal, csak pont akkor kérdezett rá valaki más, így egyből megtudtam :)


Egyébként mensi szerint ma mennyi vagy?

Én 10+6 :)

És hogy vagy?

2012. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nyugodtan csak kérdezz, nem baj ha butánat tűnik :-)

én múltkor megkérdeztem árt e a babának ha sok csípős almapaprikát eszek, 15 hetes vagyok és sokan ,megmosolyogták a kérdésemet és nem vagyok egyedül akik a csípőset kívánjuk

szóval tedd fel nyugodtan ami kérdezni szeretnél !!

2012. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Juci79 válasza:
Szerintem nincs buta kérdés csak tapasztalat hiány. Szerintem az a buta, aki valamit nem tud és nem kérdez, inkább találgat, pánikba esik. :)
2012. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
10hetes vagyok :) mindennap igazi csoda már most :):) Jó szülész nőgyógyászt tudtok ajánlani? engem eléggé félre kezeltek az elején! 6hetesen az orvosok nem tudták mi bajom se vérvételből se vizelet se ultrahang se hormonvizsgálat..majd elmentem egy magán dokihoz és ő már az eredményekből azt mondta hogy baba van...de a vizsgálatok igazolták is! Ő egy nagyon jó doki Dr.Bata Barnabás és maradnék is nála de siófoki és gondolom akkor oda kéne felmennem szülni és azt azért nem szeretném. és azt lehet hogy nála maradok a szülésig de szülész dokinak kijelölök egy másik dokit itt Székesfehérváron?
2012. máj. 18. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!