Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki használ magzati szívhang...

Kállai Melinda kérdése:

Ki használ magzati szívhang hallgatót? Hogy működik hogy nem hallom a baba szívverését? Az enyém egyszer mért szívhangot és már 1 napja semmi nem érzem hogy verne-e a pici szíve. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 17:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?
2012. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én hetek óta használom, és mindig hallom. 12 hetes kora óta. Neked milyen van? Hány hetes vagy?
2012. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
20 hetes vagyok és bébé sounds a termék neve. 1-szer hallottam tegnap és azóta se.
2012. máj. 16. 17:47
 4/20 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom milyen. Én 3 hete vettem aggelsoundot és tökéletes.Mindig hallom a baba szívét és azt is ha mozog :)

Most vagyok 18+5 hetes és 5 napja érzem már a mozgását naponta többször:) így már nem érdekes annyira a szívhangfigyelő.

Jól rányomod? Háton fekve nézed?

2012. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nálam az a baj hogy még sem mozdult sajnos. Tegnap próbáltam ki ezt a Bébé Sounds-ot és akkor hallottam a baba szívhangját. Köszi az infót megpróbálom fekve is hátha az a baj.
2012. máj. 16. 18:09
 6/20 anonim ***** válasza:

nekem is angel sound van, azzal mindig seperc alatt megtalálom 16 hetes kora óta, nem tudom, hogy miben más a Tied, de nagyon nem különbözhetnek.


-feküdj kényelmesen hanyatt, lábbakat húzd fel

- kend be jól a hasadat, főleg alul, én sima babaolajat használok, de ha van uh zseléd annál jobb

- tedd fel a füles, a hallgatófejet ped jó ERŐSEN (na nem annyira, hogy fájjaon, de ha megfigyeled a dokik is rendesen rányomják)

- kezd el mondjuk jobb oldalt egészen lent a csípőcsontod alatt oldalt és szépen, nagyon lassan haladva haladj a szeméremcsontod felett a bal csípődig, ha nincs meg, akkor picit feljebb, köldök alatt, visszafelé. Türelmesen, lassan és alul, 20 hetesen az én babám szívhangját még egészen alul találtam meg

2012. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi az információt remélem csak én vagyok ügyetlen :)
2012. máj. 16. 18:13
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekünk is Angelsound van, én szeretem, már 16 hetesen sikerült vele meghallgatni a kicsit! Én hátra szoktam dőlni a kanapén, és általában azokban az időkben egész lenn találtam meg a szívverését!

32 hkm

2012. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én is azt a angelsound-ot akartam de végül az nem volt és ez lett. :(
2012. máj. 16. 18:29
 10/20 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.Nem baj ha még nem érzed majd fogod. Én szerencsés vagyok ,hogy első babánál már ilyen korán érzem.

Ugyan úgy csinálom mint ahogy a 6-os válaszadó írta. Arra is figyelni kell,hogy lehet hogy az egyik pillanatban hallod utána már nem, akkor keresni kell megint.Nem mindig tetszik az enyémnek sem...ilyenkor arrébb megy :)

2012. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!