Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen barnázás? Mit...

7 hetesen barnázás? Mit tegyek? SOS?

Figyelt kérdés

7 hetes babás vagyok, egyedül a beágyazódás körül volt utoljára barnázásom, amúgy még mensikor sem, soha.

Most vettem észre, hogy a bugyimon a folyásom, a megszokott fehér helyett világosbarnás, és ha megtörlöm magam wc papírral, akkor is picikét látszik. Nagyon kevés volt a bugyimon is, de látszik.

Mit tegyek? nagyon megijedtem, első baba, és nagyon félek, nehogy valami baj legyen!

Amúgy nem görcsölök, semmi.

Délután volt orgazmusom, és utána, ahogy mosakodtam benyúltam a hüvelyembe, és véletlenül belekaptam a méhszájamba, (csak nagyon picit, mert nem gondoltam, hogy ennyire lent van, de voltam dokinál, nem mondta, hogy baj lenne) mert mióta terhes vagyok, nagyon le van süllyedve, meg hátrahajló is, ezért könnyen elérem.

Bocsánat, hogy részletezem, de leírok inkább mindent, ami fontos!

Mit tegyek? :(



2012. máj. 16. 18:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem barnázással kezdődött, három nap alatt átment vérzésbe és vetélés lett. Pedig elmentem ügyeletre is írt fel Utrogestan gyógyszert és ágynyugalmat javasolt. de ne pánikolj a pánik nem segít.sokat igyál plusz ágynyugalom.
2012. máj. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mi újság kedves kérdező?

Remélem minden rendben, írj, kérlek!

2012. máj. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Most, ahogy felkeltem, abból a pár mm-es foltból, ami még este volt, abból lett egy fél cm-es most, nagyon nagyon halvány barna.

Majdnemhogy sárga, olyan világosbarna. De nagyon nyugtalanít, szerintem elmegyek a dokimhoz. Jajj lányok! :((( De a wc papíron semmi sem látszik! Csak a betéten az a nagyon nagyon nagyon pici folt. Mi lehet ez? :((

2012. máj. 17. 08:11
 14/18 anonim ***** válasza:

szia!

nyugodj már meg ,mert ez az idegeskedés sem tesz jót.

én pont így voltam azzal a különbséggel hogy 5-8 hetes koromig olykor olykor ilyen világosbarnás folyásom volt.állandóan hívtam a dokimat h megnyugtasson ,2 naponta uh stb,felírta a duphastont,2 hétig szedtem aztán elmúlt.és semmi baj nem volt a babával.a barnázást egy ciszta okozta a baba mellett.

21hkm

2012. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Megpróbálok megnyugodni!!!

A dokim nem veszi fel a telefont. Csak én még sosem barnáztam, még mensi előtt meg után sem. És most ez nagyon aggaszt! :(

Féltem a babámat!

2012. máj. 17. 09:04
 16/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A dokim nem veszi fel, biztos szülést vezet, vagy császározik.

Nem akarok tétlenül ülni, ezért felhívtam a Jahn Ferenc kórházat, azt mondták, ha nincs a körzetemben (Soroksáron) ma rendelés, akkor menjek, persze, ellátnak.

Felkészülök rá, hogy bunkók lesznek :(

De inkább legyenek, csak a babámnak semmi baja ne legyen, legyen szivverése, és a korának megfelelő méretei legyenek!!!

Viszek az orvosnak borítékot, hátha megvizsgál normálisan. Nagyon remélem!

Szorítsatok kérlek!!!

2012. máj. 17. 10:06
 17/18 anonim ***** válasza:

Szorítok!

Írj, hogy mi volt!

2012. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát, ez a magyar egészségügy!!!!!!!!

Bementem, mondta a betegfelvételnél a nő, hogy ide csak akkor jöhetek, ha itt van az orvosom, és időpontom van, vagy beutalóm. Mondom egyik sincs. Tanácsolta, hogy hívjam fel az Erzsébeti szakrendelőt, ott kérdezzem meg. Elmondtam mi a panaszom, erre az asszisztens azt mondta, hogy ne menjek, mert nem abba a körzetbe tartozom, és csak akkor láthat el a doki, ha ömlik belőlem a vér! Hihetetlen komolyan!

Most hazajöttem, a betéten már semmi sincs, csak nagyon pici sárgás folyásra utaló picike maszat. Azon gondolkozom, hogy keresek a közelben egy magánultrahangot, hogy legalább a babát nézzék meg, hogy minden rendben van e. A dokim még mindig nem veszi fel :(

2012. máj. 17. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!