Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok, aki 18 kilót hízott a...

Lányok, aki 18 kilót hízott a terhessége alatt és átlagos/normál testalkata volt, le tudta adni és ha igen mennyi idő alatt ment le neki?

Figyelt kérdés

nem zabálok, de sajna így is olyan ütemben haladok, hogy a kalkulátor szerint olyan 15-18 kg lesz a vége...tudom mindnekinél ez más, de sztem ez nálam genetika is.

és mivel a baba most a fontos, egyértelműen nem vonok meg magamtól semmit, ésszerűen eszek, de igy is jönnek a kilók és érdekel, hogy nektek hogyan alakult, le tudtátok adni, mennyi diő alatt stb.

köszi a válaszokat!



2012. máj. 16. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

Ó az semmi:)

15-18 kiló szerintem teljesen jó.

25 kilót híztam az első babánál, semmit nem csináltam, csak pörögtem és szoptattam éjjel-nappal, így 27 kilót adtam le kb. 7 hónap alatt.

Most újra babát várok, 23 hetes vagyok és már +11 kilónál tartok, pedig én sem zabálok, rohangálok egész nap a 15 hós lányom után és mégis. De nem aggódom:)

2012. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:) húú remélem én is ilyen ügyesen leadom majd mint te!:)
2012. máj. 16. 21:14
 3/21 anonim ***** válasza:

Több mint 20 kilót híztam az első terhességem alatt, és mire a fiam fél éves lett, már a "versenysúlyomnál" voltam, nem diétáztam, és nem sportoltam.

Rólam a szoptatás miatt szinte leolvadtak a kilók.

Ne aggódj, biztos te is hamar leadod, nem is olyan sok ez a hízás, már a szüléssel és utána pár héttel is sok lemegy (magzatvíz, méhlepény, baba súlya, a testedben keringő vér is több ilyenkor, víz is lehet rajtad, amit visszatart a szervezeted...stb) szóval nyugi. :)

2012. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
szia. én harminc kilót szedtem fel a terhességem alatt, talán még kicsit többet is, szinte egész nap ettem. másfél év alatt lement rólam, olyan vagyok mint rég, de ha vissza fordíthatnám az időt, akkor oda figyelnék, mert a bőröm bizony megsínylette a hízást-fogyást.
2012. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

na akkor én most kicsit elszomorítalak, bár szerintem én csinálom rosszul...

20 kilót híztam a terhességem alatt, és most is 5 kg pluszom van...

sosem diétáztam, de én sajnos iszonyatosan hízékony vagyok. a hasamon megmaradt a súly, viszont a 3. emeleten lakom, a lábam olyan mint egy kőszikla, odáig fel is jönnek a régi nadrágjaim, viszont derékban nem tudom begombolni, vagy ha igen, nagyon szűk, kinyomja az oldalamon a felesleget. most elhatároztam magam, fogyókúra...remélem sikeres lesz..ja, 2 éves a babim...:)

2012. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, hány hetesen mennyi kiló vagy, de én az 5. hónapban híztam 4-5 kg-ot, most vagyok 35 hetes és 4 hét alatt 1 kg-ot híztam.

Nem olyan biztos az, hogy 18 kg-ot hízol.

2012. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, most járok plusz 11 kg-nál.

62 kg-mal kezdtem.

2012. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 50 kilósan kezdtem az első terhességemet és 70 kilósan mentem szülni.

Mikor kijöttem a kórházból itthon már csak 58 kiló voltam aztán szépen lementem újra 50-re.

A második babával már csak 15 kilót híztam 5-6v hónap alatt ismét 50 kiló lettem.

2012. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én 14 kg-ot híztam, kb. a babám fél éves korára a kezdősúlyomnál voltam. Nem diétáztam, nem tornáztam, és sajnos nem sikerült sokáig szoptatnom sem. Nyugi, az sem biztos, hogy tényleg annyit hízol, de ha mégis, sok le fog menni a szüléssel meg a szoptatással.
2012. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszönöm lányok, akkor talán tényleg mégsem kell csak a rémképeket látnom..mivel első baba nincsen tapasztalatom és ezért vagyok kiváncsi a tiétekre! mindenkinek gratulálok, hogy szépen visszanyerte a súlyát! akinek még van a +5-je, biztos vagyok benne, hogy azt is sikerül ledolgozza, hiszen a többit is sikerült!

én mai állás szerint +5,7 kgnál tartok és pénteken lépek a 18.-ba.

(168,5cm/60,3kg[kezdős.]) sztek ez normális?

2012. máj. 16. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!