Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt nem értem :S miért nem...

Ezt nem értem :S miért nem javallott az utolsó hetekben kádban fürödni, ha közben meg azt lehet itt olvasni hogy amikor már vajúdik a nő, nyugodtan enyhítse a fájást ülő meleg vizes fürdéssel (akár órákra)?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok már meg hogy én mit olvashattam félre, vagy miért van így ha így van?! És akkor már 40. hét után tényleg nem szabad végül is ülővizes fürdőzni?
2012. máj. 17. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem a fürdőzés nem engedett, hanem a forró fürdő. Vérbőséget okoz, ami megindíthatja a szülést, de ha már beindult, pont ugyan emiatt jó. Szerintem :)

2012. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor vajúdik, akkor már ritkán okoz problémát, ha a melegvizes fürdőtől megindul a szülés:)


Azért nem javasolják, amikor még nincs itt az ideje, mert megindulhat a forró víztől, ami alhasi vérbőséget okozhat. De ha már megindult, akkor ez nem reális veszély többé:D

2012. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi lehet én nem fejeztem ki magam jól, de a fürdésre gondoltam :)
2012. máj. 17. 11:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahham...kezdem kapisgálni :)
2012. máj. 17. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!