Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy ennyire...

Lehetséges, hogy ennyire éreztem a babám mozgását? 10perce nyugodtan ülök a fotelban, és egymás után 4x azonos helyen éreztem eléggé "erősen" a mozgását, mintha megrúgott volna. Lehetséges ez? 18hetes múltam.

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
:) persze! főleg ilyenkor érzed, amikor nem zavar senki és semmi, csak nyugalomban vagy, tudsz magatokra figyelni. én 20 hetesen éreztem először, amikor görnyedtem a munkahelyemen a székben. és az is viszonylag erős jelzés volt egy mindössze 20 centis babától :)) naháát, gratula!! :)))
2012. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úrristen :) Dejóóó, sejtettem ,hogy tényleg Ő jelzett nekem, de annyira hihetetlen, hogy még eléggé pici de már így érezhetem. :) Viszont mondta a dokim is, hogy ezektől a hetektől fogom érezni, és az is lehet hogy minden nap :)
2012. máj. 9. 10:04
 3/7 anonim válasza:

Szia! Igen, lehetséges, és nem is korai. Én 17 hetesen éreztem először, moziban ülve, akkor már határozott kis rúgásokat. :) Előtte is voltak mocorgások, de azokban nem voltam biztos. Azóta a forgolódásokat is érzem, nagyon megnyugtató. :)

21 hetes kiamami

2012. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Azért volt nekem furcsa, mert eddig bármikor voltunk UH-n a dokimnál mindig aludt :) És ez sokszor "baj" volt, mert nem mozgott, nem fordult úgy, hogy meg lehessen mérni :)


Akkor már óriási :) Érzem ahogy mocorog :)

2012. máj. 9. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:

az én bébim mindig ébren van az UH-n :))) egy igazi mocorgókirályfi, szeret ásítani, takargatja az arcocskáját és már be is terpesztett a 18. héten :) én mindig megeszek egy csokit UH előtt, próbáld ki. szerintem attól indul be ennyire :)

boldog babavárást!

24 hkm, első voltam

2012. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, már mások is mondták :) Azt hiszem most ki is próbálom pénteken :)


Neked is minden jót :)

2012. máj. 9. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 18 hetesen éreztem először.Elég határozottan kinyomta magát.Utána mindig mikor hanyatt feküdtem,akkor rugdalt.
2012. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!