Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti ultrahangon ti...

KicsiSzív 2 kérdése:

12. heti ultrahangon ti melyik tesztet választottátok? A kombináltat vagy az integráltat?

Figyelt kérdés
Nálunk a kombinált az 9 ezer az integrált az 29 ezer ft.Én az integráltat választottam,jól tettem?Jobb mint a másik?Vagyis több mindent néznek?Nem értek hozzájuk.. köszönöm szépen!
2012. máj. 17. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett választanom sem, és ingyenes volt!
2012. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt, egyébként kombinált teszt volt!
2012. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Kedves kérdező kérlek bocsáss meg,de beszúrok egy kérdést.

Milyen tesztről van szó?Én 8 éve szültem,most vagyok 9 hetes és azt hiszem lemaradtam valamiről...

2012. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3 évvel ezelőtt a kombinált nekem is ingyenes volt az uh-hoz, ami alapból 12000 volt, de amúgy is ott csináltattam volna. Akkor +15.000-ért nem csináltattam integráltat.

Most szintén ugyanott 25.000-et fizettem az Uh-ért és az integrált tesztért együtt, szóval ha úgy nézzük, hogy ebből az uh 14000 (dvd-vel együtt) akkor az integrált teszt összesen volt 11. Most nem választhattam, de így nekem megérte, főleg, hogy az afp-t nem kellett itt a helyi sztk-ban megcsináltatnom (3 éve kb leüvöltötték a fejem a helyi terhesgondozáson, hogy mit képzelek én, hogy nem oda járok, mégis afp-t velük csináltatom....)


Igen, több mindent néznek, és magasabb %-ban biztosabb eredményt mutat. De ha csak az integrált teszt 29.000 a kombinált meg 9, én nem választottam volna 20.000-rel többért. De ha meg tudod fizetni, és téged megnyugtat, akkor igen, jobban tetted.

2012. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a kombináltat választottam. Az integrált dupla vizsgálat, a kombinált egyszeri.
2012. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kombináltat választottam szintén 9ezerért.

Integrált jobb egyébként, ha megvan rá a keret, akkor jól döntöttél.

2012. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem bánjuk rá a pénzt ha lehet így fogalmaznom,mert lombik Babánk van és kicsit jobban aggódok!A 12heti ultrahangon adnak dvd-t??Köszi
2012. máj. 17. 13:59
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a kórházban ingyen van a kombinált, így megcsináltattam. Viszont az első gyerekkel is Pestre jártam a Magzati Diagnosztikai központba, így ott megcsináltattam az integráltat (25ezer volt, amibe az uh is beletartozott DVD-vel és képekkel együtt).

Szerintem jól döntöttél, nagyobb százalékos biztonsággal adja meg az eredményt, mint a kombinált.

2012. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
13:47-es bocsi ha megkérdezem de mire jo ha beszurtad a kérdést?Nem értem..:)
2012. máj. 17. 14:00
 10/13 A kérdező kommentje:
13:59-es köszönöm szépen Neked is!
2012. máj. 17. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!