Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatosan erősen keményedik...

Folyamatosan erősen keményedik a hasam vagy 3órája, most kezd fájni a derekam is? Nem baj? 31km

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
de baj. Hivd fel az orvosodat es addig is szedjel magneziumot es fekves.
2011. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen időközönként és mennyire?


31hetesen "baj", ha rendszeresen, és nagyon erősen teszi. Legalább egy telefon bármelyik szülészetnek, ahol szülsz akár, hogy mi van(szülésznő, bárki aki "ért" hozzá)

2011. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kb 3-4 órája nem azt mondom h 5percenként hanem kb 25-30percenként erősen..ennyire keménynek még nem éreztem..lehet h jósló?
2011. máj. 2. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Lenni lehet, de inkább egy telefon(most még csak nem is muszáj a saját doki)


Amúgy meleg vizes fürdő/zuhany, 1dl vörösbor, ha elmúlik jósló, ha erősödik sipirc.

Ha ezeken is túlvagy, akkor is sipirc

(rendszertelen fájásokkal szültem a lányom(2óra alatt), szóval...)

2011. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez akár kezdődő szülés is lehet, ami nem túl szerencsés ennyi idősen. Hívd fel az ügyeletet, hogy mit csinálj, de szerintem azt mondják, hogy menj is be az ügyeletes kórházba, főleg ha nem múlik!
2011. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor nálam elkezdődőtt a szülés sokat jártam a wc-re és a nyákdugó kezdett elmenni annak rózsaszines szine van. De szerintem ha bemész a kórházba megvizsgálnak, azzal nem veszitesz semmit.
2011. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!