Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos szerint ez csak a...

Az orvos szerint ez csak a stressztől van-pár napja zöldes színű darabokban távozik valami belőlem! Biztos hogy nem fertőzés? 37. hétben járok!

Figyelt kérdés
Ja és ha fáj a hátam-olyan csipkedő érzés akkor az már lehet előjel??
2009. jún. 27. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha zöldes színű apró darabos folyás, akkor az gombás fertőzés sajnos. Nekem 2x volt a terhesség alatt, most vagyok 38 hetes. 1x csak úgy előjött, 1x pedig semicilin antibiotikum miatt. Canesten combi vény nélkül kapható, hüvelytabletta 3 nap alatt elmulasztotta. Nekem sajnos kicsit viszkető érzés is párosult hozzá.
2009. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj és a babának nem lesz baja??akkor vegyek olyan canesten krémet??
2009. jún. 27. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A krém kevés lesz a hüvelygombához, az csak külsőleg enyhíti a problémát. Szükséged lesz hüvelykúpra, a canesten jó, de pl a betadine hüvelykúp nem tartalmaz antibiotikumot és "gombaölőt" se, azt terhesek is nyugodtan használhatják, nekem azt írta fel a dokim. Vény nélkül nem tudom, hogy kapható e, a gyógyszertárban felvilágosítanak!

És igen, okozhat bajt a babának, nem véletlenül van kenetvétel a 36. hét környékén, orvosolni kell, hiszen hamarosan a szülőcsatornába kerül a pici, ott minden fertőzés rá fog ragadni anyukáról!

18 hetes + 19 hós

2009. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!