Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen strandra lehet menni?

28 hetesen strandra lehet menni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem!!!!!Minden védőnő és nőgyógyász azt tanácsolja,hogy csak természetes vízbe szabad menni mert a medencében nagyon csúnya fertőzéseket lehet összeszedni,mert bele végzik az emberek a dolgukat(kicsit is, nagyot is) és napozni sem a legjobb most!


25 hetes ikres kismami

2009. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
27 hetes vagyok, és most voltam Budapesten az aqua world-ban. Eddig semmi bajom, kop-kop-kop, ne is legyen. Nem áztattam magam órákat a vízben, de nagyon jól esett. Úszni szabad, nem mellesleg terhesség alatt a vízet nagyon ajánlják az "okosak" (dokik, védőnők) jót is tesz, a testednek is, hisz addig is tehermentesítve van a hátad, derekad, lábad. De az valóban nem mindegy hogy milyen vízben. Termál az totál kilőve, de egy tisztább uszi, strand, természetes víz lehet!!! Ja, és ne legyen nyitva a méhszájad!!
2009. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Engem se engedett a dokim strandra úszni vagy más medencébe pedig jó lenne a hátamnak.Fél, hogy összeszedek valami fertőzést.Lassan 30 hetes vagyok és azt mondja ha már eddig eljutotam bírjam ki valahogy a hátralévő időt.Nem lenne jó egy fertőzés miatt hamarabb megszűlni.Ha akarsz menni és nem tilt a dokid menjél nekem marad a kád vagyis a zuhany.Boldog babavárást.
2009. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, ne kockáztass fertőzést, nem lehet tudni mit kaphatsz el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyógyvizes medencébe ne menj, mert a meleg víz táptalaja a jó kis baciknak, de uszodába, úszni lehet....sőt!!!!nagyon javasolják ezt a mozgásformát a kismamáknak!

Boldog babavárást

6 hós kislány anyukája

2009. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!