Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehetek strandra 35 hetesen?

Mehetek strandra 35 hetesen?

Figyelt kérdés
Ma megyek, nem tudom bele merjek-e menni a vízbe, természetesen csak hidegbe. Hétfőn voltam dokinál, de elfelejtettem tőle megkérdezni. Azt mondta minden ok, nem mondta zárt vagyok-e, de azt se, hogy nyitott, kézzel nem vizsgált, csak uh-n.
2008. aug. 7. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne menj bele a vízbe. Én voltam most hétvégén, és össze is szedtem valamit, kitudja mennyi idő míg kikezelik. Neked elég közel a szülés, semmiképp nem lenne jó, ha most kapnál el valamit.
2008. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz strandra, de utánna mindenképp használj intimtörlőt!Viszont a hidegvizet nem ajánlom!Inkább váűlassz langyos, enyhén meleg vizet, mert hát a meleg víz sem a legjobb!!!
2008. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra nagyon figyelj, hogy ne üldögélj vizes fürdőruhában, vigyél egy másikat és vedd át, ha kijöttél a vízből.
2008. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se menj vízbe! Nem ér annyit hogy elkapj egy fertőzést! Gondolj bele mennyi piszkos, mosdatlan, beteg ember fordul meg ott és egy csomó talán bele is pisil. Ezt a kis időt már fél lábon is kibírod!
2008. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nekem szerencsém van.Osztrák határtól lakom 1 km-re, és Ausztriába járok strandolni.Ráadásul olyan strandra, ahol,(ha vki belevizelne a vízbe, körülötte a vízben lévő szer, és a vizelet kölcsönhatásba lép)kipirosodik a víz körülötte.Szóval mindenkit egyből kizavarnak a vízből, és hát az illettőt terheli minden anyagi.Szivattyúzás, fertőtlenítés, minden.Én ebből a szempontból nyugodt vagyok.35 hetes vagyok, sokat járok, és még soha semmit nem nyaltam be, mióta ide járok!
2008. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz nyugodtan strandra én is rendszeresen járok, 34 hetes vagyok, de igaz soha nem megyek bele a vízbe, inkább hideg zuhannyal hűtöm magam.
2008. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!