Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan sok problémás terhességr...

Olyan sok problémás terhességről hallani. Ugye azért a problémamentes gyakoribb? Én már félek mindentől.13 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg!Mért félsz?Valami bajt mondott a dokid?Ha nem mondta hogy baj van akkor nyugi!Leirnád részletesebben h mire gondolsz?
2012. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A többség probléma mentes. Csak a probléma mentesről nincs mit beszélni. Ezért hallani szinte csak a problémásról. Mert ugye a jól érzem magam, a leleteim rendben vannak, aggódjak? kérdésnek nincs értelme. ;)
2012. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig minden rendben,hál' istennek, csak olvasgatok mindenfélét és elkezdek aggodalmaskodni, hogy mi van ha nálunk is ez lesz?Pl.félek nehogy elkapjak valami fertőzést, félek, hogy nem fejlődik rendesen stb.
2012. máj. 18. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi ha valami baj lenne azt a szervezeted jelezné!Fájna valamid például!Lazíts egy kicsit,ne görcsölj!OK???Boldog babavárást! Első vagyok.
2012. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. itt ne olvass semmit :-)
2012. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, komolyan. Ha hajlamos vagy arra, hogy érzed a tüneteket attól, amit olvasol, vagy szorongsz tőle, inkább ne netezz ilyen oldalakon, mert pszichikailag tesz rosszat!


Igazán boldog és stresszmentes babavárást Neked (és mindannyiunknak)!

2012. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!én is boldog és nyugodt babavárást kívánok mindenkinek:)
2012. máj. 18. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!