Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség a családban? Vagy nem?

Terhesség a családban? Vagy nem?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak. Az apámnak van egy barátnője akit én gyűlölök. Pár hete úgy láttam mint ha terhes lenne. (has + mell nagyobbodás) Nem vagyok benne biztos hogy terhes de nagyon aggaszt az egész mert utálom a nőt. Mit csináljak? Nem merem megkérdezni az apámat vagy a nőt hogy most mi van. Mit csináljak?

2012. máj. 18. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet én sem örülnék ha a te helyedben lennék de ha tényleg terhes muszáj vagy elfogadni.mást nem tehetsz.és ez a megoldás a legjobb mindenkinek.na meg akkor neked az a baba a féltestvéred lesz
2012. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Egy cipőben járunk, én is ettől félek..rühellem a nőt. Ha kiderülne h tényleg terhes akkor azt hiszem soha többé nem akarnám látni apámat se hallani felőlük semmit..De szerintem ne beszélj velük erről mert neked úgy sincs beleszólásod. Ha új családot akar akkor megkapja, legyen boldog..:SSS
2012. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te még mindig nem tudod elfogadni, hogy a szüleid elváltak! Mert süt a gyűlölködés a szavaidból! Csak egyet tehetsz, elfogadod hisz ha terhes is, a féltestvéred lesz a baba.
2012. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

állj a tükör elé és köpd szembe magad, hogy ennyire nem becsülöd apád boldogságát. gondolom amikor költött rád, az azért frankó volt, most pedig hogy újra építené az életét, már tenni kell ellene valamit.

csodálatos gyerek vagy, gratulálok.

2012. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó, te biztos nagyon jól ismered a kérdezőt, és a hátterét, hogy így leugatod. Miért kell rögtön ítélkezni? Vagy, aki terhes az már szent és nem utálhatja senki?

Kérdező! Valóban nem tudsz mit tenni, ha tényleg terhes a nő, de szerintem jobb lenne tisztázni, beszélj apuddal. Nekem mondjuk a 4. hónapban mondták el, hogy terhes apa felesége, ma már 5 éves a húgom, az elején nem nagyon tudtam mit kezdeni vele, 15 voltam, de ma már jól megvagyunk, bár nem találkozunk olyan sűrűn, aranyos kislány. A baba nem tehet semmiről, őt ne hibáztasd.

2012. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a nőt,ha nem,semmi közöd hozzá.Majd közlik ők ha akarják.
2012. máj. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is elváltak mikor 10 éves voltam. Apukámnak páréve van egy barátnője aki 2 évvel idősebb mint én(25vagyok).Az én kisfiam 2 éves az övé Decemberben lesz 3.Mikor megszületett az övé én elmentem megnéztem őket, nem háborogtam elfogadtam. Mikor megszületett az enyém egy gratulálok sms-t se kaptam. És még nem látta az unokáját. Ja és én senkit nem utáltam mégis ilyenek voltak velem szemben.
2012. máj. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hát ezek szerint nincs más választásom...
2012. máj. 19. 06:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azota kérdező? Hogy ment a barátnőnek terhesség?
2022. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!