Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hétben járó kismamák hogy...

40. hétben járó kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi uh szerint ma mar a 41.hetet toltottuk,naptar szerint viszont csak holnap toltjuk a 40.hetet.

En mar tok bele eltem magam h 20.korul mar baba lesz mert a dokim mindig az uh-s idoponthoz szamolt,de meg nem akar a picur jonni.

Hat en oszinten szolva nem vagyok jol.Megvisel a meleg,nem birok enni,joslozok,vizesedek,aludni sem tudok egy normalisat.

Szoval nekem mar elegem van egy kicsit.

Es te/ti?Hogy vagytok?Mikorra vagy/voltal kiirva?

Fiu lesz vagy lany?

Nekunk kislanyunk lesz.

Konnyu szulest kivanok.

2009. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! 39+4 vagyok. Nehéz a pocak, fáj a derekam, picit vizes a kezem, lábam, de nem vészes. Nem bírom a meleget, rosszul alszok és már nagyon türelmetlen vagyok :). Nincs semmi jósló, csak keményedések. Nálunk kisfiú lesz. Minden jót Nektek!
2009. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én holnapra vagyok kiírva, de semmi jele hogy szülnék is.Persze jóslózok, a lábam vízesedik, a méhszájam már épphogy tart, de ennyi.

Amúgy kislányt várunk, de nagyon.A türelmetlenségem a legrosszabb.

2009. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most kérdezte meg a boltos néni,hogy hány napom van.2!!

ahhoz képest,hogy 2 héttel hamarabb vártam-.....

olyan vagyok,mint aki klimaxol,ez az idő....

nálunk 23an szültek meg péntek éjszaka,a frontra.

az én lányom meg lubickol:()

nem is tudom örüljek-e,de holnapután amnioscopia..

nem várom.

2009. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 30.-ára vagyok és fiú lesz.A méhszájam még teljesen zárt mindig.Már nagyon türelmetlen vagyok,mindent nehezemre esik már megcsinálni.Kitartást mindenkinek és könnyü szülést!Majd írjatok,hogy milyen volt a szülésetek!
2009. jún. 28. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én júli 2-re vagyok kiírva. Azt gondolom én nagyon szerencsés vagyok, az egész terhességem tunetmentes volt, most hogy nagy a pocak már nehézkes a mozgás és a legzés is, nagyon keveset vizesedek, ha mégis akkor másnap elmulik. Néha görcsölök de az sem vészes. A 34. héten a méhszájam 2100 volt, azóta nem tudom mert nem vizsgáltak. Kisfiúnk lesz és nagyon várjuk már. A szulés napján megyunk ujra nstre és amnioskópiára. Amugy a pocakom még nagyon fennt van, az hogy elment e nyákdugóm nem tudom. távozott belölem valami fehér darabos cucc, de nem tudom az az volt e. Kicsit félek, hogy tulhordom, mert nagyon nem akarom. Minden jót mindenkinek!
2009. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!