Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
2 éve szedek tablettát. 3 napja állandoan ennem kell sokszor pisilek éés a bimbom nagyon érzékeny nagyon szeles vagyok és az alhasam is fáj 2 hete voltam nődokinál általános vizsgálaton de nem látott semmit! jövöhét vasárnap kell megjönnie.
2012. máj. 19. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2012. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz.
2012. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
most melyik? XD
2012. máj. 19. 23:25
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az lennél, szerintem még nem jelentkeznének a tünetek. Volt olyan, hogy hagytál ki tabit, hánytál, vagy hasmenésed volt a tabletta bevétele után? Mert ha igen, akkor lehetsz. Egyébként szerintem nem.
2012. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Maradt ki tabletta, vagy szedtél esetleg olyan gyógyszert, ami befolyásolhatja a hatását? Esetleg hasmenés, hányás? Egy tesztet érdemes lenne venned, ha a felsoroltakból bármelyik előfordult mostanában.
2012. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Barmelyik. A tabletta nem ad 100%-os vedelmet.... Tehat lehetsz. Vagy nem?
2012. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
sokszor elfelejtem de bepotolom volt h 2 db-t kifelejtettem de bevettem legutobb a héten egyet amint tudom hányás hasmenés nem volt tabi után
2012. máj. 19. 23:31
 8/17 anonim ***** válasza:

én 100%-ra biztosra mondom neked, hogy 50% az esélye.


most hülyéskedsz, ugye? :)

hát mi honnan tudjuk mikor voltál kivel? ha jövőhét vasárnap kell megjönnie akkor sok tüneted nem lehet a terhességtől mivel akkor most van a beágyazódás, tehát csak most fog elkezdeni termelődni az a hormon ami majd okozza a tüneteket (HCG).

na meg arról nem is beszélve, hogy ha 2 hete voltál dokinál, honnan a viharból látná, hogy majd egy hét múlva teherbeesel-e?

mert feltételezem tanultad te is bioszból, hogy a peteérés 2 mensi között van kb. félidőben, akkor sikerülhet és ugye rá egy hétre termékenyül meg...


azonkívül meg ha tudni akarod akkor ne egy fórumon kérdezd hanem vegyél egy tesztet. talán egy picit pontosabb eredményt mutat mint amit mi neadjisten megszavazunk

2012. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
.. 3 és féléves kapcsolatom van együtt élek a párommal nem fekszekle mással...
2012. máj. 19. 23:35
 10/17 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk és igen bioszbol érettségiztem is ..
2012. máj. 19. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!