Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek az első terhességük megmaradt és egészséges babát szültek?

Figyelt kérdés

Olyan sok vetélésről olvasok/hallok, meg hogy bár az első pici elment, de utána született egészséges baba is...

Csak szeretnék pozitív példákat is hallani! :)

(Főleg mert kb 5 hetes lehetek, ez az első terhességem és már rémeket látok! :(:) )


2012. ápr. 16. 15:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

2 terhességem volt, mindkétszer egészséges gyerekem született:)


Nyugi!, ne a szomorú példákat vedd alapul.

2012. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%

Igen,nekem első terhességem volt és 3880 gramos makk egészséges kislányom született.

Nem kell streszelni,ne emelgess nagyon nehezet és mindent kedvedre tegyél,akkor minden jól alakul majd.

2012. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én már a harmadikat várom. Első kettő terhességem is problémamentes volt. Sima, természetes szülés, 2 egészséges baba :-D

Engem most azzal riogatnak, hogy 3 terhességből 1 vetélésből végződik, és nekem ez a harmadik. (szintén 5.hét)

NYugi, minden rendben lesz :-D

2012. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemből van egy gyönyörű , egészséges 10 hónapos pici lánykám! :) Nyugi!!!!!!!!! és sok boldogságot Nektek!
2012. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
szia!háromszor voltam terhes,három egészséges gyerekem van.nem lesz semmi gond a rémsztorikat ne hallgasd meg.
2012. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia

3 terhességem volt,mind a 3 problémamentes.

2012. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Jajj, köszi! :)

Elég tájékozatlan vagyok a témában, kb annyit tudok róla, amit a suliban tanultam anno, nem is volt "görcsösen" tervezett, de nagyon örülünk neki, csak ahogy elkezdtem a témában nézelődni akár itt, akár más fórumokon, annyi szomorú esetet hallottam, hogy kicsit megijesztett.

Aranyosak vagytok, köszi:)

És boldog babavárást!^^

2012. ápr. 16. 15:49
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 7 hetes vagyok, és a pozitív teszt után csak a rémtörténeteken járt az eszem. Ráadásul a 6. héten volt néhány nap barna maszatolásom. Ez idő alatt lerágtam a körmeimet, nagyon aggódtam. Folyton azon járt az eszem, hogy mi lesz, ha... Belegondolni is borzasztó volt.

De most már próbálok úgy gondolkodni, hogy nem lesz semmi baj! Miért is lenne?! Hála az égnek minden a legnagyobb rendben, gyönyörűen fejlődik a picurkám. Muszáj pozitívan hozzáállni, mert ha állandóan azon aggódsz, hogy elveszítheted, akkor bele fogsz őrülni. Az egész terhességet végig fogod aggódni, hisz bármikor megtörténhet a baj, nemcsak az elején. De nem szabad erre gondolni! Minden rendben lesz, és egészséges manód fog születni! Boldog babavárást! :)

2012. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

A legfontosabb: felejtsd el a rémképeket és az örök aggódást. Van egy párod, és most bővül a család. Megtapasztalod az anyaság minden apró örömét, és 8hónap múlva egy tündéri kisbabát tartassz majd a karjaidban. Erre gondolj mindig. Igen, sajnos vannak emberek, egyre többen, akikknél problémák adódnak. De ne görcsölj rajta, hogy veled is ez fog-e történni. Vigyázz magadra, tarts be az orvos utasításait. Semmi cigi, alkoholból is csak max. 1 deci JÓ MINŐSÉGŰ vörösbor.

Élvezd ki a terhességed minden pillanatát, az aggódással pedig ráérsz addig, amig a poronty nem rohangál egyszerre 3 fele villámgyorsan ;)


A kérdésedre válaszolva.

22évesen az államvizsga előtt 1 hónappal tudtam meg, hogy 6 hetes babás vagyok. Ráadásul nekem kicsit a terhesség-szülés téma szakmába is vág, láttam rengeteg dolgot a gyakorlatokon, végigparáztam. Aztán kiderült, hogy ikrek lesznek. Onnantól mégnagyobb para :D Pláne, hogy anyukámnak előttem volt egy iker-koraszülése, ahol mindkét baba meghalt.

A párom is féltett mindentől, de próbáltam pozitívan nézni mindent. Megérte! 2 egészséges, 4éves kiscsajó játszik mellettem, és útban a kistesó (kisfiú:P)


Mindig arra gondolj, hogy veled nem lesz gond, veled nem lehet gond.


Sok boldogságot!

2012. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Én 26 évesen szültem az első babámat, egészséges, csibész kisfiú, már 4 éves. Minden szempontból első volt, ugyanis nem volt előtte se spontán, se művi vetélésem. (Azóta se.)

Nyugodt, problémamentes terhesség, könnyű, gyors szülés volt. Igaz, indítani kellett, mert úgy be voltam tojva a szüléstől, hogy ő úgy döntött, akkor inkább ki se jön! :) A túlhordás tüneteit leszámítva (kiszáradt a bőre, és kicsit visszafogyott, csak 2920 g volt) teljesen egészséges baba volt.


Most várjuk a kishúgát, májusra. :)

2012. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!