Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 héttel ez elött voltam a...

Bárd icintia kérdése:

2 héttel ez elött voltam a nőgyógyászomnál és kezdődő petezsákot látott mennyi rá az esély hogy van is benne valami? Már mint mennyi rá az esély?

Figyelt kérdés
3 mm es volt a petezsák az nagyon korai?

2012. máj. 20. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány hét telt el az utolsó menstruációd óta?
2012. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát április vége és május elején kellett volna megjönnie ,de most 2 nappal ez elött volt egy kis vérzésem ilyen barnás rózsaszines másfél napig tartott hol kis mennyiségbe hol kicsit több volt
2012. máj. 20. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:

A barnás-véres folyás egyátalán nem hangzik jól, elmentél dokihoz??


Ha jól számolom, kb. 6 hetes lehettél 2 hete, akkor már nagyobbnak kellett volna lennie a petezsákodnak. :((


Mindenképpen menj el dokihoz!

2012. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most kell szerdán vissza mennem ! mert amikor voltam nála azt monta hogy valoszinüleg terhes lesz gondolom én akkor még nem látta a babaát csak a petezsákot és azért kell vissza mennem 2 hétre rá vagy is szerdán ! jaj olyan szomoru vagyok :(
2012. máj. 20. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vsgyok.


Nem lehet tudni, lehet később volt a peteérésed, lehet ott még valami, de a barnás-véres folyás miatt el kellett volna menned azonnal dokihoz! Én nem várnék szerdáig!!

Menj el holnap!!


Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!

2012. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jaj köszsönöm egyem a szíed de rendes vagy ! köszi hogy agocc értem :)
2012. máj. 20. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott lesz az a picurka meglátod, dobogni is fog a kicsi szíve!!!! Én 7 hetesen voltam dokinál, akkor a CRL 3 mm volt élő embrió volt már:)
2012. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) remélem nekem is lesz csak attol félek hogy elment vagy nem is petezsákot látott vagy valami gond van olyan szomorú vagyok :(
2012. máj. 21. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!