Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Magyarországon is bevezetik a terhesség megszakító tablettát?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom ez, vagy az abortusz rosszabb, ha erkölcsi szempontból nézem...


2012. máj. 20. 21:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő között nincs különbség, legalábbis erkölcsi szempontot nézve.
2012. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Fúú,én beleborzongok...
2012. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
A kettő ugyanaz csak a kivitelezés más...
2012. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, viszont ez annyival "jobb" (már ha lehet ezt mondani) hogy nem kell kaparni, vagyis a nőnek születhet utána még gyereke. De egyébként borzasztó rossz még olvasni is...
2012. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
12%
remélem erős fájdalommal jár majd.
2012. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
17%
22:04-el értek egyet! GYILKOSSÁG tetőfokon!!
2012. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanaz. Az eszköz neve, alakja, ára tök mindegy. Ez is abortusz.
2012. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy baj az, hogy idáig nem volt erre lehetőség az országban.

Ha már egyszer megengedjük az abortuszt, akkor miért ne lehetne a lehető legkíméletesebb módon? Ráadásul a magzatnak is "jobb" így, mert mire a műtéti terhességmegszakításra sor kerül, általában a baba már minimum 8-10 hetes. Ilyenkor már szinte mindene ki van fejlődve, mocorog stb. A tablettát meg ha jól tudom a 6-7 hétig lehet alkalmazni.

Egyébként én nagyon örültem volna kb 1 éve, ha létezik ilyen. Missed ab-om volt, jó lett volna, ha nem kellett volna végigcsinálni a műtétet és az azzal járó macerát, volt anélkül is elég bajom.

2012. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon itt volt az ideje,elég gond,hogy csak most vezetik be.

Függetlenül attól,hogy elítélem e vagy sem,egyetértek e vele vagy sem(mármint az abortusszal):létezik,nem lehet behunyni a szemünket és félszeges pislogni.

Jó,hogy elkerülhető vele egy műtét,így számos eü.probléma és kockázat.

2012. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
31%

5ös vagyok: holnap szülök. a szívem szakad meg azokért, akik itt fekszenek a terhes patológián és siratják a babájukat, mert az övéket nem tudták megmenteni, ahogy az enyémet.

sírnak azért a kicsi életért, akik a mások szemében csak egy abortálandó, állítólagos sejtcsomó, aminek a megölésére már egyre kíméletesebb módszereket igyekeznek kitalálni.

szenvedjenek csak, mert megérdemlik.


mindenki abból indul ki, hogy a nőnek joga van, meg biztos nem tudná felnevelni. az ilyenek vakok. nagyon kevés az a nő, aki valóságos és megoldhatatlan krízishelyzet miatt kapartat. általában felelőtlenek és ostobák.

van itt a szobában egy spiné, volt már abortusza. kérdeztem tőle, hogy miért tette? válasz: mert az apja akkoriban nagybeteg volt és ő rácsodálkozott és emiatt nem merte megtartani.

na?

2012. máj. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!