Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan éljem túl az éjszakát?

Hogyan éljem túl az éjszakát?

Figyelt kérdés
Kíméletlen mód fáj a fogam,sajnos lyukas. Vettem már be panadolt,de semmit sem ér. Algoryrynem nincs itthon,innenstől kezdve nem tudom hova nyúljak? 34hetes vagyok.

2012. máj. 21. 00:07
1 2
 1/15 Mara Acoma ***** válasza:
Szia! Ha van otthon szegfűszeged, akkor 3-4dbot vegyél a szádba és rágd össze. Elzsibbaszt és fájdalomcsillapító. Jó még a flogozollal kenegetés is, ugyenez a hatása. Ha esetleg van ott valamilyen diclofenak tartalmú gyogyit, pl voltaren sz is jó bár nem tudom olyat bevehetsz e. És még egy : akupresszura. megkeresem hol kell masszirozni, mindjárt küldöm a linket. Kitartás!!!
2012. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mara Acoma ***** válasza:
meg is van: [link]
2012. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ó,te egy tündér vagy! :) köszönök mindent! :)
2012. máj. 21. 00:15
 4/15 Mara Acoma ***** válasza:
Nagyon szívesen, én is fogfájós vagyok már napok óta:S
2012. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hanyadik hétben vagy?
2012. máj. 21. 00:20
 6/15 Mara Acoma ***** válasza:
Nem vagyok kismama:) Lassan nagymama:)
2012. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen? Csak gondoltam ide anyukák,kismamák járnak. Hány éves vagy ha megkérdezhetem? Unoka mikor érkezik? :)
2012. máj. 21. 00:26
 8/15 Mara Acoma ***** válasza:
Csak úgy olvasgattam az összes friss kérdést, nem néztem a kategóriát, hova van sorolva:))) Én még zsenge vagyok, 32 éves. A fiam 16,a lányom 12, ezért írtam hogy inkább nagyi leszek lassan, mint kismama:)))
2012. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ja,hogy majd valamikor :) azt hittem hónapokon belül.
2012. máj. 21. 00:31
 10/15 Mara Acoma ***** válasza:
No most olvastam a gingisol oldat is jó ecsetelni ha van otthon. Valamint őblögess pálinkával (ne nyeld le), vagy pedig melegíts mikróban sót, ezt köst egy kispárnahuzatba és feküdj rá a rossz fogaddal. A kamilla tea csaodákra képes, öblögess vele vagy tartsd a szádban 2-3 percig és ezt ismételd meg néhányszor.
2012. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!