Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magyarországon lehet gyógyszer...

Magyarországon lehet gyógyszerrel megszakítani terhességet?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy új törvény van amiben emgedélyezik?! Ha igen, akkor mennyibe kerül? volt már valakinek ilyen?
2012. máj. 21. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem lépett életbe (szerintem nem is fog) így csak az abortusz marad, ami 29ezer forint.
2012. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2012. máj. 21. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es válaszolónak és kedves kérdezőnek is:

[link]

2012. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont most volt híradóban, hogy állami kórházakban nem :s
2012. máj. 21. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki meg van őrülve ezért az abortusz tablettáért. 3 szor vetéltem el spontán kétszer 5hetesen egyszer 9hetesen, ne akard megtudni milyen borzalmas nagy fájdalommal jár,és ez a tabletta is spontán vetélés okoz.
2012. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ez a tabletta is spontán vetélés okoz"

Spontán vetélésnek azt a vetélést hívjuk, ami magától, külső beavatkozás nélkül történik meg. Tehát a tablettával történő magzatelhajtás nem spontán vetélés.

Nekem volt már missed ab-om, jobb lett volna, ha műtét helyett választhattam volna a tablettás megoldást, akkor is, ha fájdalmasabb. Elsősorban azért, mert kevesebb kockázattal jár, mivel nem kell tágítani a méhszájat.

2012. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát pont a hétfői metropol újságban van egy cikk erről és engedélyt kapott a hazai forgalmazás. Valóban a gyógyszer spontán vetéléshez hasonló állapotot idéz elő. A 8. terhességi hétig alkalmazható.
2012. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!