Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokadik ismerős meséli hogy...

Sokadik ismerős meséli hogy lánynak nézték a babájátt még 4D-n is, de fiú lett. Nem tudom elképzelni hogy lehet a husos egyértelmű puniból fiú a végén?

Figyelt kérdés

Járt így valaki? Látták tényleg a 4D-n is hogy lány, esetleg kép is volt róla és mégse az lett? Mégis hol volt a kuki addig? ÉS főleg hova lett az addig egyértelmű "hamburger" puni? :) Én kislányt várok, és láttuk is a puniját 28h 4D-n, nem tudom hogy lehetne ebből fiú... csak mert nincs fiú nevünk ha esetleg mégis az lenne valahogy

30h 4n kismama


2009. jún. 28. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudom elképzelni hogy lánynak nézték és fiu lett.

Nem akarom az uh orvosokat szidni de szerintem némelyik nagyon nem ért az UH-hoz!

Én mind a 2 fiamnál láttam sima 2D uh-val a zacsiját.Sok ember és orvos még a képet sem látja rendesen...ebből lesznek a végtag hiánnyal és nyitott gerinccel született babák.Olyat eltudok képzelni hogy fiunak nézik és lány lesz mert van olyan hogy a kis punija ki van fordulva, és ezt elnézhetik zacsinak+fütyinek(unokahugommal ez volt 1980-ban),de azért napjainkban ez inkább az UH-ot végző személy hibályából/tévedéséből adódik. Sajnos!

2009. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a doki hozzá nem értése volt a dologban. Nekünk a 23-ik héten garanciát vállalt a doki arra,hogy lány, és tényleg lány lett:))
2009. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi múlt héten voltunk 4D ultrahangon, azt mondta a doki , hogy talán kislány, de nem biztos, mert a lába között van a köldökzsinór. 25 hetes voltam, azt tanácsolta menjek el 32 hetesen, akkor már biztosabbat tud mondani. De szerintem nem volt a legjobb ultrahangos gép, mert 3D-be mindent tök jól láttunk, mikor átkapcsolta 4D-re onnantól semmit nem tudtam kivenni. Úgyhogy legközelebb Pestre megyünk, hátha az jobb lessz.
2009. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi eddig ott tartunk, hogy én teljesen fiút éreztem "magamtól."(Férjem vár fiút). A 24. héten voltunk 4d-n és 100%-ra kislányt láttak. Én nagyon kislányt vártam. Eljött a 30. hét és láss csodát 2d-n megmutatták a kis zacsiját. Hihetetlenül éreztem magam. 32. héten ismét fiút láttak!

Kíváncsian várunk kinek jön be az igaza!

33+12 hetes kismami(Szfvár)

2009. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt csak a dokik felelotelensegerol van szo.Mert ha nem biztosak a dolgukban mi a fenenek jar a szajuk.Nekem eloszor szaz szazalek kislanyt mondott,majd ra egy honapra ugyanaz a doki bejelolte mind a ket kockat,tehat hogy bujjon ki a felelosseg alol.Elmentem egy masik orvoshoz az nyolcvan szazalek kislanyt mondott.Vegulis mindegy de ha fiu lesz akkor felepulesem utan szajba fogom vagni a dokit az biztos....
2009. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is a géppel lehetnek gondok vagy a doki hozzá nem értésével... Én fiút éreztem az elejétől, 24. héten 4D UH-n láttuk a fütyijét és kaptunk képet is róla. Ezek után nagyon meglepődnék ha lány lenne :D

37+3 hetes km

2009. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima Uh-n nekunk nagy valószínuséggel lányt mondtak a 19. héten. a 23. héten 4dn a vizsgálat elején kislányt mondtak, egyszer csak a hölgy azt montda: Na nézzuk csak meg még egyszer! És láss csodád egy kukac nézett szembe velunk. Persze ekkor még minidg voltak kétségeim. 29 hetesen ismét voltunk 4d-n de ott már annyira tisztán látszott, hogy elfogadtam: kisfiú!
2009. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!