Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemreg tudtam meg hogy csaszar...

Nemreg tudtam meg hogy csaszarral fogok szulni. Azota halalfelelmem van, annyi mindent olvastam a lehetseges komplikaciokrol, pedig tudom, rutinnak szamit, mire vigyazzak hogy jo legyen minden? Altatassal lesz.

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 gyereket szültem császárral.Na nem mostanában.4 hónapos terhesen tudtam,hogy nem szülhetek.Semmi bajom,fogadd meg,amit mondanak a kórházban az orvosok.Simán felemelk 20 kg krumplit.Nyugi.
2009. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó a császár, ne félj tőle! Én a másodikat is azzal szeretném (az első is az volt), pedig előtte nagyon szülés párti voltam.

Nagyon hamar gyógyul utána a heg, és a fájdalom is elviselhető. Legalábbis én nem éreztem olyan fájdalmat, amit a szülőszobáról kihallottam. Szóval jó lesz, nagyon!!!!

2009. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit se félned, nekem két császárom volt, de csak egy alig látható heg az egyetlen, ami maradt belöle.

Maga a mütét sem veszélyes, nincs több kockázata, mint egy sérv- vagy vakbélmütétnek.


Csak kiváncsiságból: miért kell császárral szülnöd?

2009. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi minden komplikációról olvastál? Én is császáros leszek, de nem olvastam semmi félelmeteset, mitől félsz konkrétan?
2009. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod, ez már rutinműtétnek számít, igaz engem nem altattak, csak érzéstelenítettek (epidurális). Nem szabad összeolvasni mindenféle sületlenséget. Így attól is félhetnél, hogy kilépsz az utcára. Vigyél magaddal szívó szálat, az az első órákban nagy segítség lesz. Minden rendben lesz.
2009. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat,nincs befordulva a pici+egy kis vernyomas+40 eves leszek.
2009. jún. 28. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont az a baj,hogy sok mindent olvastál.Fele annyira se lesz rémisztő,mint ahogy azt leírják.Túl sok az információ...
2009. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, a programozott császárnál legalább nem kell vajúdni, nem hagyják szenvedni az asszonyokat. Ez legyen mindig a fejedben. Nem kell félned, minden rendben lesz. Az meg egy dolog, hogy mit olvastál... szerintem a fele se igaz egyébként, nem szabad ilyenekre adni. Én kifejezetten örülnék ha minden fájás nélkül csak úgy "kivennék" a babám. Az egyetlen kényelmetlen dolog, hogy császár után 24 óráig nem lehet felkelni és katétert tesznek fel. De azt hiszem ez csak a gerinc érzéstelenítés miatt van, azt hiszem akit altatnak annak fel szabad előbb kelni.

Szóval én csak annyit tudok javasolni, hogy ne aggódj, inkább örülj, hogy vajúdás nélkül megúszod az egészet! :)

Minden jót nektek :)

37+3 hetes kismama

2009. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell félned, amiket olvastál, az olyan, mint agyogyszereknél a lehetséges mellékhatás - csak nagyon rikán fordul egy-egy elö. A császárnál gyakorlatilag nem lehet probléma. A lányom nemrég szült császárral, és már aznap fel kelhetett, és a harmadik napon már haza is mehetett a picivel - most már 3 hónapos, és a lányom´már majdnem el is felejtette, hogy igy eltt a baba.

Egyébként nekem is volt császáros szülésem is, meg "rendes" is, nem volt rosszabb. Igy hamarabb meglesz a baba, neki is könnyebb igy.

Sok örömet kivánok a babával.

2009. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!