Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Tóth Zoltán? Szolnok? 4D...

Dr. Tóth Zoltán? Szolnok? 4D ultrahang? MEg voltatok elégedve?

Figyelt kérdés

Meg votlatok elégedve, kedves,precíz volt????

Minden érdekel


Nem ő a fogadott orvosom,csak 4d-re megyek most hozzá


2012. máj. 22. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én amikor voltam, nagyon kedves és precíz volt! Mindent jól megvizsgált a bébikén, persze a babamozi nagyon jó volt:)) Szép képeket készített a kislányomról! 7 hónapos kislány anyukája
2012. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Anita8401 ***** válasza:

Szia én csak jót tudok mondani róla nála született mind a két fiam és most is hozzá járok :)) nagy képernyőn élvezheted a babamozit és kb 30 percig nézegetheted vele és a pároddal együtt,mindent megmér a babán és minden szögből megnézi,hogy tutira menjen és kizárjon mindent :))

Nagyon jó szakember és közvetlen orvos és nem úgy kezel mintha csak egy lennél a sok közül :))

Boldog baba várást neked :)


12hetes ikres kismama

2012. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!