Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Imádom a májkrémet és sokszor...

Imádom a májkrémet és sokszor ezt ettem reggelire a terhességem alatt. De most olvastam, hogy elvileg ezt sem ajánlott. Ártottam a babának vele?

Figyelt kérdés
Más is szokott enni? Első babámat várom 32 hetes vagyok.
2009. jún. 28. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem ártottál vele. De miért is nem lehetne enni?
2009. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy ártottál. Májat nem ajánlják a túlzott A-vitamin tartalma miatt. De a májkrémben csak 30% a máj, a többi zsír. Ne aggódj, ennyitől semmi baj nem lesz! :)
2009. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy ártottál-e.


Én olvastam pár helyen, hogy nem AJÁNLJÁK (tehát nem tiltják, csak nem ajánlják) a májkrémet, ugyanúgy mint pl a virslit sem. Mert ezek olyan "összemocsingolt" dolgok, úgy bele vannak a dolgok keverve és hogy az nem túl jó.

Én ezért se májkrémet se virslit nem igazán eszek azóta, vagy csak nagyon ritkán és nagyon keveset.

2009. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igazából akkor semmit sem lenne szabad enned nem gondolod?! Manapság már minden káros. Hidd el semmi baja nem lesz a babának és neked sem.
2009. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eszem, ha megkívánom. A-vitamin nem jó, ha a babában felhalmozódik és elvileg a májban van valamennyi, de azért mégis más így, mintha vitaminnal vinnéd be. Másrészt a májkrém nem csak májból áll, nézd meg mennyi májat tartalmaz!
2009. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!