Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhét elején fordulok a 6ik...

Rigó kérdése:

Jövőhét elején fordulok a 6ik hétbe, orvosnál még nem voltam akkor elmehetek? Vagy várjak még? Hogy nehogy baja legyen a babának! Mert így is félek hisz veszélyes a munkahelyem 17én kellett volna megjönnie, én 29én gondoltam, hogy elmegyek a dokihoz.

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél el?
2012. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mindenki mást mond nekem meg elsö baba nem tudom mit csináljak van aki azt mondja korai nem fog semmit mondani a doki van aki azt mondja,hogy nem jó ha megnyomkodják..
2012. máj. 22. 17:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is 6 hetes voltam amikor elmentem. Az orvos megvizsgált - ez pont olyan, mint a sima nőgyógyászati vizsgálat- aztán kaptam egy papírt, hogy kb 6 hetes terhesség és azzal engedett el, hogy 2 hét múlva jelentkezzek a védőnőmnél.
2012. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Normális orvos ilyenkor nem nyomkod össze,egy hüvelyi ultrahanggal a petefészkek és a méh is látható.Nem kell feltétlenül manuális vizsgálat,estleg mondd el,hogy nem szeretnéd.
2012. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek ilyen korai szakaszba van esély rá,hogy felvesz táppénzre?
2012. máj. 22. 18:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Szinte semmi. Milyen indokkal?
2012. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Olyan indokkal,hogy egy gyárba dolgozok ahol a legkisebb emelni való súly 15 20 kg gőzölög a 200fokos ragasztó rengeteget savaznak és nagyon sok tisztitószer van amit védőfelszerelésbe kellene használni ha lenne..
2012. máj. 22. 18:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Normalis orvos kiir. Engem annak idejen kiirtak,en is gyarba dolgoztam.

Most ha terhes vagyok en is,akkor kb 5hetes.Csutortokon megyek dokihoz ha minden igaz.

2012. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már nyugodtan elmehetsz. Én is hasonló körülmények között dolgoztam, elmondtam neki, és azonnal kiírt.

Gratulálok!

2012. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szoritok neked,majd ird meg mi újság!És köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 22. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!