Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2100 méhszáj az nagy bajt...

2100 méhszáj az nagy bajt jelent? Mire számíthatók?

Figyelt kérdés
Holnap reggel kell mennem a kórházba éhen gyomorral!Szerintetek meddig tart bent a doki a kórházban?Milyen vizsgálatok lesznek?Nagyon megijedtem mikor mondta a doki!28 hetes kismama.
2012. máj. 22. 22:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy a pocakom is sokszor keményedik és néha gyenge görcseim vannak!
2012. máj. 22. 22:04
 2/12 anonim ***** válasza:

nagyon változó, hogy mire számíthatsz.

Milyen vizsgálatra kell menned? Be is fektet?

Sokan viszik végig a terhességet ilyen méhszájjal!

2012. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

SZia!


Nekem a 20. héttől 2100-es a méhszájam, pihenésre intett a doki és nagy adag magnézium szedésre, mert én is keményedtem és görcsölgettem. Ez az érték még egyáltalán nem vészes, a lényeg, hogy vigyázz magadra és hogy ne nyíljon tovább. Nekem azóta nem is változott az értékem, pedig most meg már várom, hogy nyíljon tovább, mert lassan itt lenne az ideje a szülésnek! :)) Amúgy második babám és az elsőnél is ugyanez volt, őt 42. héten kellett indítani, mert nem akart kibújni. :) SZóval nyugi! Semmi gond nem lesz! Szép babavárást neked!


37 hkm

2012. máj. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is a 18. héttől keményedett a pocakom, később görcsölgetett is, 20. héten 2000 volt a méhnyak hossza és az uh-n úgy látta az orvos, hogy kiöblösödött a belső méhszáj alatt. Rengeteg magnézium, görcsökre No.spa és pihenés, a 2000 nem változott és nem nyíltam. Az uh-s doki valamit látott, de nem jól.

Most én is azon izgulok, hogy elkezdjen nyílni időben.

Ha kórházba küldött, szerintem örülj neki, figyelnek rátok és ott azonnal tudnak kezelni, szerintem lesz egy uh, hogy megnézzék valójában mi a helyzet a méhszájaddal, az éhgyomor miatt szerintem vérvétel és esetleg infúziót fogsz kapni, de biztosan jó kezekben leszel ez nem vészes.

34 hetes kismama

2012. máj. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem sokára indulok!Bent kell maradnom a kórházba!Remélem minden rendben lesz!Vigyázni akarok hiszen első baba meg nehezen jött össze is!Nektek is boldog baba várást!
2012. máj. 23. 06:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 29. héten volt ennyi, 1 hetet feküdtem bent. Kaptam a magneziumot (tablettát), meg egy nyugtatót, amit csak egyszer vettem be, mert totál kiütött. Egy hét után hazamentem, szedtem tovább a magnéziumot, és 40 hét 4 naposan szültem meg a kislányomat. Pihentem, amikor otthon voltam, de nem feküdtem egész nap. A dokit azt mondta, hogy mindent szabad, de azért havat lapátolni ne menjek ki. :)
2012. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Május 24.ke óta itt vagyok Szegeden!Ide hoztak mentővel mert 1 nap után tágultam megint és fen állt annak a veszélye,hogy kora szülőt lesz!Most 33hetes vagyok és még 3hét és nem számít utána kora szülőtnek!2222méhszáj azt úgy tudom,hogy 2ujjnyira vagyok kitágulva!Vagy nem?Kaptam tüdőérlelőt is!Infuziot az elején amikor bekerültem Szegedre!36hetet betöltöm vissza mehetek de azt nem tudom,hogy kórházba vissza vagy haza egy kicsit?
2012. jún. 21. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:

van, hogy a végére hazaengednek, de nem minden esetben.

Akkor már nagyon jó, hogy eddig is eljutottál, mostmár nagy baj nem lehet!

Kitartás!

2012. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jún. 22. 20:34
 10/12 A kérdező kommentje:
36 hetesen megszültem spontán!Gyorsan ment amin csodálkoztam hiszen úgy tudom,hogy az első terhességnél tovább tart!Július 11.én 11:55 perckor született meg a kislányom Jázmin 2630grammal és 47centivel!
2012. júl. 15. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!