Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kijött az aranyerem, ami...

Kijött az aranyerem, ami rettenetesen fáj, ez mennyire veszélyes koraterhesen?

Figyelt kérdés

Annyira fáj, hogy sírni tudnék. Bekentem matsuval, de nem használ. Mit tehetnék?

Járt valaki így

11 hetes kismama vagyok


2012. máj. 23. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a sperti segített, és terhesek is használhatják!


Nagyon csúnya volt, és borzasztóan fájt is. 6 napi hasmenés hozta ki, már a sima pisilés is fájt... na hagyjuk :S


Próbáld ki!

2012. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon kint volt, vérzett is rendesen és minden mozdulat fájt, minden este sírtam és alvásnál is felébredtem, hogy fáj.

Először spertit vettem, nekem semmit sem használt, aztán vettem reparon krémet és kúpot is, nekem ez nagyon jó volt. Azóta sokat iszom és sok gyümit eszek, hogy ne legyen kemény a székletem és persze azonnal elfelejtettem a tanga bugyit.

Picit még néha kijön de nem fáj.

Védőnő azt mondta, hogy ez a terhesség egyik velejárója is lehet.

Meg kell találnod azt a krémet, ami neked jó.

30hkm

2012. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Régóta van sajnos. Csak most reggel kijött és attól félek, hogy a fájdalomtól elvetélek.

Sírhatnékom van.

Mindig beültem egy kád vízben, az használt. Most ugye nem tudok.

2012. máj. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!