Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Mikor...

6 hetes terhes vagyok. Mikor kell először orvoshoz mennem és kihez?

Figyelt kérdés
Fogadott orvoshoz vagy csak a helyi nőgyógyászhoz menjek?
2007. aug. 13. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nem fontos fogadott orvoshoz menni de a helyi orvos is lehet a fogadott.!(ha felfogadod) na remélem ezt érted:D Hát már most is elmehetsz minnél hamarabb annál jobb! én pl.négy hetesen voltam...de holnap kell vissza mennem mert túl korán voltam nállam! 7 hetes vagyok most és már ilyenkor dobog a kis szíve is:) Gratulálok a kicsidhez...sok sikert nektek!:))

Amúgy nekem nincs fogadott orvosom de szerintem nem is olyan fontos! Úgyan úgy bánik velünk mint egy másik, úgyan azt mondja max csak jó pofizik! Ja és egykét ilyen dologban tapasztalt kismama mondta nekem a következőt: sajnos csak 20ezer ft -ot tudott adni és a doki azt mondta hogy már kávézott, vagy épp a kocsimnak 4 kereke van szöveg! Sőt ami még érdekesebb mikor egy szó nélkül el megy nyaralni..és neked nem is szól...na szóval erről ennyit! de mindenki maga dönti el hogy lesz-e neki fogadott orvosa vagy sem..ennyi

2007. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem most 4 hónapos a kicsim. Fogadott dokim volt, hát azt hittem majd tök jó lesz, mert igy jobban figyelnek a mamára. Nagy sz.....:) Olyan dokihoz fordulj akiben megbízól, szimpatikus, kedves és neked megfelel. Fontos hiszen hozzá jársz maj a végén szinte hetente. Beszélj meg vele mindent, anyagiakat stb. Szerintem már keress egy orvost és vizsgáljon meg. Nagyon sok örömöd lesz a várandóság alatt és a már megszületett manóka is rengeteg szeretetet és örömöt fog adni. "Innentől kezdve soha nem leszel már egyedül" bármi is történik. Nagyon sok egészséget kívánok nektek. Vigyázz a babádra és magadra is.
2007. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!