Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szénhidrát diétánál, mert...

Szénhidrát diétánál, mert kicsit magas lett a cukrom, miért nem lehet tojást enni? Csak keveset? Nincs benne CH, nem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez érdekes, én is így jártam mint te, és nekem mindenki azt mondja és azt is olvastam hogy tojást nyugodtan lehet enni! De hátha vki okosabb lesz Nálam!

23 hetes kismama

2009. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ki mondta neked,hogy tojást nem lehet enned!?Feltéve,ha fehérje is van a vizeletedben,akkor nem szokták ajánlani,egyébként nyugodtan ehetsz!Én is cukis vagyok és mindennap eszek tojást!

Ha szereted,miért ne!

Jó egészséget!

2009. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó. A vizelet eredményem tökéletes volt. Valahol olvastam és itt is hogy heti max 1-2szer lehet tojást enni. Pedig én nagyon szeretem! Akkor ehetem nyugodtan?
2009. jún. 29. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!