Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. hétbe lépek szerdán, de...

39. hétbe lépek szerdán, de már nagyon kínlódom. Alig bírok menni, fáj mindenem. Ingerült is vagyok mindenkivel, a lábam is be van dagadva. Mennyi lehet még hátra?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez többnyire ilyen, az ember már mindentől szenved. Már csak pár nap, ki fogod bírni :)

Pihenj sokat, amíg lehet!

2009. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen tünetekkel akár 1 hét is,de ne aggódj a baba kézbentartása kárpótol a mostani állapotért!Kitartás,ezt nem tudod szabályozni,mert csak jön!

Jó egészséget és könnyű szülést kivánok!

2009. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Állandóan pisilni kell, de nem jön csak pár csepp. Nagyon fáj a derekam, és sokszor ha felkelek úgy belenyilal hogy meg kell állnom. Már nagyon szeretnék szülni.

Július 9-re vagyok kiírva.

2009. jún. 29. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:

szia

úgyanígy vagyok ezzel tegnap már sírhatnékom volt úgy fájt a derekam meg nem bírtam menni a hüvelyinyílalásoktól. nagyon fájt mindenem . Én is júl.09-re vagyok kiírva de én már szugerálom hogy jöjjön ki a méhszáj is nyitott. neked zárt vagy nyitott? hol fogsz szülni?

2009. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem zárt:-(, bár azt mondják az nem jelent semmit.

Hatvanban fogok szülni.

Annyira szeretnék már túlleni rajta.

Nincs kedvem semmihez, de pihenni sem tudok, mert sehogy nem jó.

Ráadásul a párom nagyon sokat dolgozik, és egyedül vagyok itthon. Tiszta depis vagyok.

2009. jún. 29. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is július 9-re vagyok kiírva :-)Nekem teljesen változó.Van amikor semmihez nincs kedvem, se erőm.Ma meg 3 órát sétáltam,vásároltam.
2009. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 60ban fogok szülni! =) Elvileg 10 nappal késöbb,mint te. Hatvani is vagy? Van orvosod? Nekem nincs. :( Jaa,és a párom nekem is állandóan dolgozik,ugyhogy én is kivagyok...
2009. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

10:41

nagyon remélem hamar túl leszük rajta én pesten szülők de Hatanon is gondolkodtam.

kitartás reméljük nemsokára babázhatunk

2009. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen Hatvani vagyok, de nincs orvosom.

Sokan azt mondták nekem, hogy nem is az orvos lesz ott velem végig, hanem a szülésznő.

Az orvos csak a végén jön be.

2009. jún. 29. 16:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a 60i szülésznökröl nem sok jót hallottam...remélem szerencsénk lesz! Aztán lehet még talizunk is! =)
2009. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!