Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye így is elegendő értékes...

Ugye így is elegendő értékes tápanyaghoz jut a Babóm?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretem a gyümölcsöt, így hetente kb. háromszor max négyszer eszek 1-1 almát, vagy 1-2 banánt. Paradicsomot, paprikát az utóbbi hetekben naponta/kétnaponta eszek, de azon kívül más zöldséget csak leves vagy főzelék formájában. Igyekszem változatosan étkezni, eszek húsokat, halat, tésztát, effektíve mindent.

De van hogy napokig nem eszek gyümölcsöt. Ugye ettől megfelelő tápanyaghoz juttatom a Babókát? Szedek Gravidát már hónapok óta.

16+4 hkm


2012. máj. 24. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, ne aggódj.
2012. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze! Én terhességi cukros voltam, és nekem muszáj volt megválogatni, hogy mit egyek. Akkor tanultam meg, hogy a lényeg a változatosság. Amúgy a leves és a főzelék szerintem telitalálat. Azzal elegendő vitamint viszel be. :-)
2012. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :)
2012. máj. 25. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:
A Gravida telis-tele van vitaminnal, és ahogy leírtad az étrendedet, sztem is teljesen megfelelő! Egyébként a mai gyümölcsök, zöldségek nem lehet már tudni mennyi vitamint is tartalmaznak. Persze, hacsak nem a kertből megtermelted fogyasztod :)
2012. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!