Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen 0 vagy 3 plusz kiló?

23 hetesen 0 vagy 3 plusz kiló?

Figyelt kérdés

A terhességem elején fogytam kb 3 kilót. Ma vagyok 23 hetes és pont a kiinduló súlyomnál tartok. Akkor, ha valaki kérdezi, hogy mennyit híztam, akkor 0 kilót vagy 3 kilót kell mondanom?

Mennyi lehet majd így a vége? ( a fiamnál ilyenkor már volt egy pár kiló pluszban rajtam, a vége 9 kiló lett, ami le is ment a szülés után rögtön.)


2012. máj. 25. 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy nem híztál semmit, hadd irígykedjenek! :D

Teljesen változó, hogy mi lesz a végösszeg a mérlegen, lehet, hogy csak pár kiló szalad fel, de az is, hogy hirtelen megszalad a mérleg nyelve, de az inkább a baba lesz, meg a magzat víz, a cicik, a méhed, a vértöbblet, és csak egy pici zsír. Figyelj oda, hogy mit eszel, és hányszor egy nap. Igyál sok folyadékot, este ne egyél szénhidrátot (kenyér, rizs, krumpli, tészta, süti, péksüti, fagyi) hanem inkább csinálj egy jó kis salátát.

Szép babavárást!

2012. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!