Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ha 5 hetesen csak...

Normális az ha 5 hetesen csak petezsákot látnak mást nem?

Figyelt kérdés
Június 7.én jött meg utoljára már 7hetesnek kéne lennem de papiromra csak 5 van irvaa. akkor hogy van ez?
2012. máj. 25. 09:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia.Teljesen normális valószínű,hogy nem közes időben hanem később fogant a baba.Ha a petezsák már látszik,az nagyon jó.A terhesség valós korát írták a papírodra,nem a menzitől számított időt.De attól még 7 hetesnek számítól.Nyugi,mire legközelebb mész látni fogod a babádat is.:)
2012. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató választ:)
2012. máj. 25. 09:19
 3/18 anonim ***** válasza:
június 7-én? Nem május 7-én?
2012. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Esetleg április 7? :)

Még a május 7 is kevés,az csak 2,5 hetesnek megfelelő dátum.

2012. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam..:):) április 7..:)
2012. máj. 25. 09:36
 6/18 anonim ***** válasza:

ha nem túl profi a gép, akkor normális. egy jó géppel azért már 5 hetesen is látnak valami kis pár mm-es babát.


Engem néztek profi géppel is, ősrégivel is. Az eredmény ez volt: 5. hét végén látták a babát, szívhangot is hallottak a jó géppel. az ősrégivel a 7. héten nem láttak semmit, petezsákot se. Majd a 8. héten vissza: megint a profi géppel látták. De addig a frászt hozták rám.

2012. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Akkor nyertem :)

Na viccet félretéve nem mindig középidőben van a peteérés,előfordulhatnak ritka esetek,és van aki mensi előtt közvetlenül esik teherbe.Szerintem ne aggódj,ha ott a petezsák,az már jó :)Gondolom visszahívott kontrollra,addogra biztos kimutatható lesz a szívműködés is!Nyugi :)

2012. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
persze visszahívott,Június 4.én kell mennem ultrahangra megint:) Remélem hallani fogom már.. csak nehéz kivárni ezt az időt:P:)
2012. máj. 25. 09:43
 9/18 anonim ***** válasza:

Jó, nem megy ez nekem, de azért azt vágtam hogy nem stimmel! :D

Mi is 5 hetesen mentünk, nekem is csak egy babszemem volt, benne semmi, de a doki mondta, hogy következő hétre már egy fél rizsszemnyi lesz benne. Hittem neki, és a 12. héten már az arcocskáját is elkapta. Jövőhéten megyünk a következőre, tök izgi!

Amúgy a 12. héten is új adatokat fognak mondani a baba korát illetően, mert a méretét nézik és nem a ciklusod, ami mint pl esetedben akár két hét különbség is lehet.

2012. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát már lassan kezdek beletőrődeni abba a 2 hétbe:P:) de megnyugodni csak akkor fogok ha már tudom h télleg ott van:)de köszönöm a válaszokat:)
2012. máj. 25. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!